КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Смолінська Олеся Євгенівна

Телефон кафедри: (032) 239-26-46
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua

1

Хто найбільш здібний студент? Викладач, звичайно. У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з 25 березня до 5 квітня 2014 року діяли курси підвищення кваліфікації для викладачів “Сучасне викладання: теорія та практика”. Ініціатором проведення курсового навчання став декан факультету громадського розвитку та здоров’я, професор Руслан Пеленьо, організаційним забезпечення курсів був зайнятий відділ післядипломної освіти, а розробка, методичне забезпечення та проведення навчання були сферою відповідальності завідувача кафедри філософії та педагогіки, професора Олесі Смолінської.

Такі курси наш Університет може проводити, оскільки цьогоріч успішно пройдено акредитацію освітньої програми магістерського рівня “Освітні, педагогічні науки”.
Знову сіли за парти наші колеги-викладачі, які прагнуть впроваджувати нові підходи у своїй професійній педагогічній діяльності, розвивати свої особисті ресурси. А їхніми менторами стали: професор Олеся Смолінська (педагогіка), кандидат психологічних наук Ольга Заверуха (психологія), доценти Юлія Коверко, Олена Різенко, Христина Кульгавець (право), доцент Павло Бартусяк (філософія), кандидат економічних наук Орест Бонецький (фінансова грамотність).

1

Проведене підсумкове тестування засвідчило високу результативність навчання, а його зорієнтованість на втілення компетентнісного підходу в анкетуванні високо оцінили слухачі.

1

Викладач – таки найуспішніший студент Університету :)
Чи позмагаємось, колеги-студенти? ;¬-)

Допис підготувала Олеся СМОЛІНСЬКА, куратор курсів, професор