Logo01213 КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ МОРФОЛОГІЇ І СУДОВОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ

Контакти:
e-mail: pathology@lvet.edu.ua

4 5

Доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії (відділ гістології) Костинюк Анастасія Костянтинівна разом із виховною групою, студентами 5 курсу (11-12 підгрупа) факультету ветеринарної медицини відвідали читальний зал №2 на Олени Басараб, де знаходить Фонд рідкісної книги.

2 6

1 9

5 2

MyCollages 1

Ознайомились із електронними каталогами фонду, різними рідкісними виданнями та  висловлюємо особливу подяку працівникам відділу за змістовну розповідь та екскурсію фондом. Також щиро дякуємо за те, що надали нам можливість особисто ознайомитись і власноруч доторкнутися до дуже цінного, неймовірно рідкісного у історичному аспекті примірника книги, одного із перших підручників з гістології на теренах Галичини 1915 року видання, автором якого був Владислав Шимонович - провідний гістолог і ембріолог, засновник гістологічної школи у Львові, керівник кафедри гістології та ембріології Львівського університету. Цей підручник був одним із перших того часу, перекладений на п’ятьма європейськими мовами та перевидавався 12 разів.

Пресслужба