КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

Screenshot 53

19 березня 2024 року відбулася зустріч студентів 6-го курсу факультету ветеринарної медицини з представником приватного підприємства “Жовківчанка”, яке займається промисловим свинарством у селі Бишків Жовківського району Львівської області. Випускникам запропонували вакансії щодо працевлаштування на посади лікарів ветеринарної медицини та біотехнологів.

Screenshot 54

Сучасний свинокомплекс на 12 тисяч голів свиней працює згідно з європейськими стандартами та надає можливість молодим спеціалістам пройти навчання і стажування за кордоном. Гідна заробітна плата та умови праці дадуть змогу випускникам не лише відроджувати свинарство в такі нелегкі для нашої країни часи, але і набути досвіду та побудувати успішну кар’єру в галузі ветеринарії.

Screenshot 59

Допис підготувала Юлія Мартинів, доктор філософії