До Дня української писемності та мови, 8 листопада, студенти і викладачі, проректори і ректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького взяли участь у щорічній акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності".

День української писемності — справжнє свято для усіх учасників радіодиктанту, тому більшість студентів і викладачів прийшли одягненні у вишиванки. Учасниками написання радіодиктанту єдності стали близько ста осіб. Усі вони, безумовно, хвилювалися, адже цьогоріч автор диктанту, відомий мовознавець Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останніх 13 років, вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису. Але згодом, коли автор зачитав диктант, напруга спала – усі зрозуміли, що диктант нескладний. Хоча, перед написанням дехто із студентів-старшокурсників зізнався, що не читав новий правопис. Але у цьому і полягає зміст написання радіодиктанту національної єдності — перевірити свої знання і можливості. Адже, навіть, якщо хтось написав з помилками, а через 15 хвилин виправив їх, він назавжди запам'ятає, як треба правильно писати і говорити. Сьогодні знати українську мову, писати й спілкуватися нею — це модно і престижно.

Пресслужба