Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

У червні місяці стартувала літня сесія очно – дистанційної школи МАН. Її мета – розвиток здібностей та поглиблення профорієнтаційної роботи з обдарованими учнями загальноосвітніх навчальних закладів області.
Учасники літньої профільної природничої школи «Ойкумена» відвідали з навчальним візитом факультет харчових технологій та біотехнології, а також біолого – технологічний факультет Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.
Учні мали змогу ознайомитись з особливостями навчального процесу факультету харчових технологій та біотехнологій, провели досліди із визначення вмісту солі у м’ясних виробах та з’ясували специфіку виготовлення майонезу у домашніх умовах.
Слухачі МАН  - учні 5 - 8 класів середніх шкіл Львівської області зустрілись з завідувачем кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно жирових виробів доцентом Драчук У.Р.  З великою увагою прослухали  її розповідь про напрямки роботи кафери, специфіку виготовлення м’ясних виробів , а також майонезів.

З цікавістю школярі спостерігали як проводяться досліди з визачення вмісту солі у м’ясних виробах про які розповіла асистент кафедри Кринська Н.В.

Зокрема, доцент цієї кафедри Галух Б.І. розповів про застосування майонезу та його користь для організму. Наголосив, що застосування його при виготовленні різних страв  надає їм приємного смаку . Крім цього, під керівництвом доцента  Галуха Б.І. учні дистанційної школи МАН з великим задоволенням виготовили цей продукт своїми руками. 

Учні МАН з цікавістю слухали розповідь доц. Бойка А.О. з кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва, ознайомились з особливостями та рецептурою годівлі тварин про які розповіли професор Півторак Я.І та ас. Матеуш В.Л. на кафедрі годівлі тварин та технології кормів.
На кафедрі технології та переробки дрібних тварин ст. лаб. Вовкун Я. ознайомив учнів з життєдіяльністю бджіл , будовою вуликів та видами меду, а доц. Барило Б.С. розповів про методи стрижки овець, якість вовни тощо.
На кафедрі генетики та розведення тварин доц. Кропивка Ю.Г. розказав слухачам МАН про різні породи та особливості свійських тварин. Дуже уважно вихованці МАН слухали ас. Барило Є.О. з кафедри водних біоресурсів та аквакультури, яка розповіла про життя та розвиток різних риб – річкових, морських, акваріумних.

Під час ознайомлення МАНівців з особливостями та напрямками роботи і навчання кафедр, виникали жваві дискусії, обмін думками та ідеями між учнями та викладачами.
Крім цього, доц. Слобода О.М. докладно розповів юним дослідникам історію нашого університету, про видатних вчених які працювали у ньому, а також із традиціями цього навчального закладу.
Задоволені слухачі МАН отримавши багато нових вражень, та разом із своїм куратором Красовською А. подякували викладачам за цікаву презентацію виготовлення харчових продуктів та їх дослідження  на кафедрі технології виробництва м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів факультету харчових технологій та біотехнології, а також мандрівку по кафедрах біолого – технологічного факультету Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru