logo fem

fb     іnstagram

01

022

Факультет економіки та менеджменту не порушує усталених традицій - напередодні Різдва йти з колядою. Тож викладачі і цього року зібралися, аби привітати зі святами працівників університету та один одного і разом заколядувати. Розпочали в декана факультету Олега Гримака.

Він привітав колядників добрими словами і подякував за спільну роботу. Далі різдвяні піснеспіви лунали в кабінеті ректора університету Володимира Стибеля. Пан ректор зазначив, що попри різні події у році, що минає, він збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху до реалізації планів і дав нам можливість не лише гідно зустріти виклики, а й успішно долати їх задля спільної мети. Володимир Володимирович побажав усім насамперед міцного здоров’я, єдності й злагоди, реалізації благородних намірів та життєвих планів, добробуту, фінансової стабільності, великої кількості студентів у стінах нашого університету. Дякуємо усім за щирі привітання, за те, що були поруч у цьому році, та сміливо крокуймо в новий!

02

03