ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я

доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

іnstagram    telegramm      vstupp

14 грудня розпочались захисти кваліфікаційних робіт студентів заочної форми навчання освітнього ступеня «Магістр». Екзаменаційна комісія освітньо-професійної програми «Екологія» працювала під головуванням завідувача кафедри екології Національного лісотехнічного університету України, доктора сільськогосподарських наук, професора Копія Леоніда Івановича.

До захисту були допущені 16 студентів. У зв’язку з карантинними обмеженнями частина студентів захищали свої роботи дистанційно, частина – очно.
Відзначимо, що теми представлених кваліфікаційних робіт були актуальні та досить різноманітні. Вони відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які студенти давали аргументовані, змістовні відповіді. Високий рівень підготовки показали Вижва Антон, Дитюк Марія, Фридрак Софія, Мельник Михайло, Марокишка Анастасія, Сахник Тетяна, Сторожук Євген.
Голова екзаменаційної комісії професор Л.І.Копій відзначив високу фахову підготовку випускників. Про це засвідчили й високі бали, які отримали здобувачі вищої освіти під час захисту своїх робіт.

Колектив факультету та кафедри екології від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр»! Бажаємо кожному випускнику подальшого професійного зросту, а також зреалізувати усі плани та задуми!