logo КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МЕНЕДЖМЕНТІ

Завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Степанюк Олександр Іванович
e-mail: itm@lvet.edu.ua

15

Відбувся захист кваліфікаційних робіт випускниками освітньої програми «Менеджмент ІТ-сфери». Подія для кафедри інформаційних технологій у менеджменті справді історична, оскільки це перший захист на даній освітній програмі.

Захист відбувався в очній та дистанційній формах. Здобувачі досліджували різноманітні теми, які розкривають актуальні проблеми ІТ-сектору. Аналіз кваліфікаційних робіт засвідчив високий теоретичний та практичний рівень підготовки здобувачів. Поставлені завдання чітко виконані у ході дослідження.
Щиро вітаємо випускників із присвоєнням кваліфікації «Магістр з менеджменту ІТ-сфери»! Бажаємо успіхів, творчого натхнення, реалізації планів і мрій, будьте висококваліфікованими спеціалістами своєї справи!

6

IMG 3788
Сподіваємося на подальшу співпрацю та участь наших випускників у розвитку освітньої програми «Менеджмент ІТ-сфери» в нашому університеті.