Сімонов Маріан Романович – в.о. завідувача кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, доктор ветеринарних наук, професор.
ОСВІТА: вища, у 2003 закінчив Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 2007 році закінчив навчання у аспірантурі Інституту біології тварин НААН та захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата ветеринарних наук на тему «Вікові особливості формування імунітету проти хвороби Гамборо і антиоксидантного статусу та методи їх корекції у курей кросу ISA BROWN» за спеціальністю 03.00.04 - біохімія. У 2012 було присвоєне вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «біохімія». У 2016 році захистив докторську дисертацію на тему «Біохімічний та гормональний статус у здорових і хворих на кетоз високопродуктивних корів» на здобуття ступеня доктора ветеринарних наук за спеціальністю 03.00.04 - біохімія. У 2023 році отримав вчене звання професора кафедри втеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького.
КАР’ЄРА: З 2004 р. по 2007 р. навчався в аспірантурі Інституту біології тварин НААН, після закінчення якої в 2007 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальностю 03.00.04 - біохімія.
Після закінчення аспірантури працював у Інституті біології тварин НААН на посадах завідувача сектору клінічної біохімії, старшого та провідного наукового співробітника лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії.
З вересня 2016 по лютий 2018 р. – доцент кафедри біотехнології та радіології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.
З лютого 2018 р. завідувач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: безпечність та якість харчових продуктів, лабораторна справа, біохімія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Є автором понад 100 публікацій, з них: 89 наукових праць, довідник, два практичні посібники, два деклараційних патенти на винахід, п’ять методичних рекомендацій та технічні умови України. П’ять статей опубліковано у журналах, які цитуються в наукометричних базах даних Scopus та Web of Science.
Підвищення кваліфікації та стажування:
ПЕРЕЛІК ЗАКРІПЛЕНИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:
1.Системи управління безпечністю харчових продуктів та кормів.
ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 35.826.01 при Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Член спеціалізованої вченої ради Д 35.368.01 при Інституті біології тварин НААН.
Гарант освітньої програми «Ветеринарна, гігієна, санітарія і експертиза».
Брав участь у проєкті Європейського Союзу «Erasmus + Projekt: Ag-Lab».
Член редакційної колегії Наукового вісника ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Член наукової експертної групи з оцінки ризиків Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Відзнаки: Подяка Міністерства освіти і науки України. Подяка міського голови м. Львова.
НАУКОМЕТРІЯ:
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=56661988300
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/1898173
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=Zy55_fQAAAAJ&hl=uk&authuser=2
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6691-6773
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
САЛАТА ВОЛОДИМИР ЗЕНОВІЙОВИЧ – професор кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, доктор ветеринарних наук, професор.
Освіта: вища, у 1993 закінчив з відзнакою Львівську академію ветеринарної медицини і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Фізіологічні процеси у бугайців під впливом свинцю, цинку, заліза та тетравіту і ветеринарно-санітарна експертиза виробленої при цьому яловичини» за спеціальностями: 16.00.10 – фізіологія тварин; 16.00.06 – ветеринарна санітарія, ветеринарно-санітарна експертиза і гігієна переробки продуктів тваринництва. Стипендіат Кабінету Міністрів України. У 2003 року Міністерством освіти і науки України йому було присвоєно вчене звання доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. У 2002–2014 рр. – вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 35.826.03. У 2019 році захистив докторську дисертаційну роботу на тему «Теоретичне та експериментальне обґрунтування гігієнічних критеріїв оцінки безпечності яловичини за холодильного зберігання» за спеціальністю 16.00.06 – гігієна тварин та ветеринарна санітарія. У 2021 року йому було присвоєно вчене звання професора кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Кар’єра: 1993-1997 рр. – аспірант кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького з відривом від виробництва (спеціальність ветеринарна санітарія, ветеринарно-санітарна експертиза і гігієна переробки продуктів тваринництва). З 1997 року працював асистентом кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2000 року старший викладач кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2001 року в.о. доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2003 року доцент кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2021 року – професор кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, фармакологія та токсикологія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 300 праць, серед яких є 3 монографій (у співавторстві), 42 патенти на корисну модель, 3 технічних умов, 65 методичних рекомендацій з ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи, 4 статті в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science, 11 статей в періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus.
Підвищення кваліфікації: 1. Проходив підвищення кваліфікації в Інституті післядипломного навчання Білоцерківського державного аграрного університету за спеціальністю «Ветеринарна медицина» згідно програми: методологія викладання ветеринарно-санітарної експертизи з основами технології і стандартизації продуктів тваринництва та гігієни харчових продуктів для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації за 99 годинною програмою з 15 лютого по 26 лютого 2016 року.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Додаткові відомості: Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями: 211 «Ветеринарна медицина» і 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Член редакційної колегії фахових наукових журналів «Науковий вісник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького» та «Ukrainian Journal of Veterinary and Agricultural Sciences». Член спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д 35.826.03 ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Наукометрія:
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57216670796
Web of Science: https://app.webofknowledge.com/author/record/32036422
Publons; https://publons.com/researcher/1763502/volodymyr-salata/
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=-6RW7hsAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-7175-493X
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ДАШКОВСЬКИЙ ОЛЕГ ОСТАПОВИЧ – доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук, доцент.
Освіта: вища, У 1996 році з відзнакою закінчив Львівську академію ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького. Кваліфікація – лікар ветеринарної медицини (спеціалізація ветсанекспертиза, ветсанітарія).
У 2001 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Молочна продуктивність корів і ветеринарно – санітарна експертиза молока в зонах техногенного забруднення свинцем за корекції метіонатами заліза, міді та вітаміном Е”, та отримав науковий ступінь кандидата ветеринарних наук зі спеціальності гігієна тварин та ветеринарна санітарія (16.00.06). Диплом кандидата наук ( ДК № 013967 від 2.03.2002 р.) У 2004 отримав диплом доктора філософії.
У 2008 році присвоєно вчене звання доцента по кафедрі ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, стандартизації та сертифікації (атестат № 019450 від 3.08.2008 року).
У 2019 році отримав посвідчення експерта з акредитації освітніх програм під керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Кар’єра: 1998-2000 рр. – аспірант кафедри ветеринарно – санітарної і радіологічної експертизи Львівської академії ветеринарної медицини з відривом від виробництва (спеціальність ветеринарно – санітарна експертиза). З 14.01.2001 по 15.07.2005 асистент кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи Львівського університету ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького. З 1.08.2005 року по даний час – доцент кафедри ветеринарно – санітарного інспектування Львівської національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
З 26.01.2004 по 12.10.2009 рр. заступник декана факультету заочної освіти Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: ветеринарно – санітарна експертиза молока і молочних продуктів, м’яса та м’ясних виробів, якість і безпечність органічних продуктів харчування, заходи щодо усунення ксенобіотиків з харчового ланцюга.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 70 праць, з них: наукові статті у фахових виданнях України, закордонних та у виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science); монографія, посібник, навчально-методичні праці, практичні рекомендації, патенти України на корисну модель та технічні умови України.
Підвищення кваліфікації: Інститут ветеринарної медицини НААН. Тернопільська дослідна станція. Посвідчення про підвищення кваліфікації № 2/2023 видане 16.03.2023 р. “Інноваційні технологічні підходи до переробки і зберігання та визначення безпечності і якості харчових продуктів (молока і молочних, м’яса і м’ясних виробів)”. 10,0 ECTS (360 год.).
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Додаткові відомості: член Міжнародної організації захисту сільськогосподарських тварин.
Наукометрія:
Web of Science: https://app.webofknowledge.com/author/record/32498555
Publons: https://publons.com/researcher/1763495/oleh-dashkovskyy/
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=H8_ITO8AAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5505-4426
E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
БІНКЕВИЧ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ – доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук, доцент.
Освіта: вища, у 1992 році закінчив з відзнакою Львівську академію ветеринарної медицини. У 1993–1995 роках навчався в аспірантурі при кафедрі ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи.
У 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальностями: 16.00.10 – фізіологія тварин, 16.00.06 – ветеринарна санітарія, ветеринарно-санітарна експертиза і гігієна переробки продуктів тваринництва році на тему „Вплив марганцю і кобальту та їх хелатів на фізіологічні процеси, продуктивність та м’ясні якості курчат-бройлерів”. 19 червня 2003 року Міністерством освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького. . 24 листопада 2007 року отримано диплом доктора філософії (КН №015390). Стипендіат Кабінету Міністрів України. Педагогічний стаж – 32 роки.
Кар’єра: Після закінчення Львівської академії ветеринарної медицини (1992 рік) працював ветеринарним лікарем у птахорадгоспі “Яворівський”.
З січня 1996 року по червень 2000р. працював на посаді асистента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 1 червня 2000 року по 21 грудня 2001 р. працював на посаді старшого викладача кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи.
21 грудня 2001 року переведений на посаду доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. У 1998 – 2001 роках – секретар вченої ради факультету харчових технологій. Стипендіат Кабінету Міністрів України. З січня 2001 по жовтень 2015 року працював на посаді вченого секретаря вченої ради університету та завідувача аспірантурою, був членом вченої ради та ректорату університету.
Коло наукових інтересів: безпечність та якість харчових продуктів, ідентифікація та склад харчових продуктів, ветеринарно-санітарне інспектування харчових продуктів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: – автор і співавтор понад 245 науково-методичних праць, серед яких понад 30 науково-методичних праць, 10 підручників,10 патентів України на корисну модель, а також наукові статті у фахових виданнях України, закордонних та у виданнях, включених до міжнародних науко метричних баз даних (Web of Science).
Підвищення кваліфікації: 1. Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти за категорією "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності (свідоцтво про підвищення кваліфікації - СС 00493706/001925-17) (108 год.) 20.02.-03.03.2017.2. МОН України, НМЦ вищої та фахової перед вищої освіти. Експрес – курс «Основи тестології та розробки тестових завдань та практична частина» Сертифікат №1, червень 2022р. (30 год). 3. Білостоцький університет, Республіка Польща. За категорією «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення,перспективи». Сертифікат №45, 17.10 - 25.11 2022 р. (180 год.)
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Додаткові відомості:
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України. Відмінник аграрної освіти та науки. За видатні заслуги в розвитку польсько-української регіональної, наукової і культурної співпраці нагороджений Кавалерським Бронзовим Хрестом «За Заслуги».
Наукометрія:
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/1097271
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=HwmL3lsAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0009-0001-6234-7814
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., binkevych_volodymyr @ukr.net
Сусол Наталія Ярославівна - доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат технічних наук, доцент.
Освіта: У 2004 році закінчила Національний університет “Львівська політехніка” та здобула кваліфікацію «Магістр з управління якістю». У 2008 році захистила кандидатську дисертацію “Науково–технічні засади вдосконалення нормативного забезпечення якості послуг закладів ресторанного господарства”, присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.01.02 стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення. У 2013 році присвоєно вчене звання доцента кафедри харчових технологій, готельної та ресторанної справи.
Кар’єра: з 1 грудня 2004р. до 31 грудень 2007р. аспірантка Національного університету «Львівська політехніка». В період з травня 2006р. до червня 2008р. - інженер органу сертифікації послуг «ЛьвівПОЛІСЕРТ» НУ «Львівська політехніка» за сумісництвом.
З 1 вересня 2008р. асистент кафедри харчових технологій та ресторанної справи Львівського інституту економіки і туризму, а з 2011р. на посаді доцента цієї ж кафедри. З вересня 2018р. до березня 2021р. була деканом факультету туризму, готельної та ресторанної справи Львівського інституту економіки і туризму.
З липня 2021р. - завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, за внутрішнім сумісництвом доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування.
Відзнаки: Почесна грамота Львівської обласної адміністрації. Подяка Міністерства освіти і науки України.
Коло наукових інтересів: системи управління якістю; міжнародні системи сертифікації продукції та послуг, якість та безпечність харчових продуктів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор і співавтор понад 70 наукових та науково-методичних праць. З них –1 монографія, 3-колективні монографії, 1- навчальний посібник, 2- навчальні посібники за загальною редакцією, понад 50 публікацій у фахових виданнях, збірниках матеріалів наукових конференцій.
Підвищення кваліфікації та стажування
Перелік закріплених навчальних дисципліни:
Наукометрія
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/GWN-0617-2022
Google Scholar:
https://scholar.google.com.ua/citations?user=q8SZKd4AAAAJ&hl=uk
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-2502-1145
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Акимишин Маріанна Миколаївна – старший викладач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук
Освіта: вища, у 2005 році закінчила Львівську національну академію ветеринарної медицини ім. Ґжицького й отримала диплом спеціаліста за спеціальністю “Ветеринарна медицина” та здобула кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини (Диплом ВК № 27832202). 22 травня 2018 року захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата ветеринарних наук на тему: «Концентрація статевих гормонів і активність ензимів у тканинах репродуктивних органів за статевого циклу та гіпофункції яєчників корів » за спеціальністю 03.00.04 – біохімія. У 2018 було присвоєне вчене звання молодшого наукового співробітника зі спеціальності «біохімія».
Кар’єра: З жовтня 2005 року працювала в Інституті біології тварин НААН на посаді провідного фахівця НВЦ з вивчення пріонних інфекцій. З 2008 р. по 2012 р. навчалася в аспірантурі Інституту біології тварин УААН (без відриву від виробництва). У 2018 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 03.00.04 - біохімія.
З 10.2005 р. – 12.2005 рр. – фахівець НВЦ з вивчення пріонних інфекцій Інституту біології тварин НААН.
З 01.2006 р. – 04.2008 рр. – фахівець сектору клінічної біохімії НВЦ з вивчення пріонних інфекцій.
З 04.2008 р. – 03.2017 рр. – провідний фахівець сектору клінічної біохімії НВЦ з вивчення пріонних інфекцій.
З 09.2017 р. – 03.2018 – провідний фахівець лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії.
З 03.2018 р. – 31 грудня 2018 р. – молодший науковий співробітник лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії.
З 23 квітня 2019 р. – 31 серпня 2019 р. – лаборант кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМтаБТ.
З 1 вересня 2019 р. – асистент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМтаБТ.
З 1 вересня 2024 р. – старший викладач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМтаБТ.
Брала участь у проєкті Європейського Союзу «Erasmus + Projekt: Ag-Lab».
Коло наукових інтересів: безпечність та якість харчових продуктів, лабораторна справа, сенсорний аналіз, ідентифікація та склад харчових продуктів, ветеринарно-санітарне інспектування молока та молочних продуктів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор та співавтор 22 статей та 1 патенту на корисну модель.
Підвищення кваліфікації та стажування: Білостоцький університет, м. Польща, Faclty of Education University of Bialystok, сертифікат № 46, Тема: “Teaching and research in a contemporary university: challenges, solutions, and perspectives” 17.10.22. – 25.11.22 р., (180 год), 6 кредитів.
Перелік закріплених дисциплін:
1.Системи управління безпечністю харчових продуктів та кормів.
НАУКОМЕТРІЯ:
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/GRS-2481-2022
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=YbLx6CgAAAAJ&hl=uk
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-3327-4003
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
КУШНІР ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ – доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук, старший дослідник.
Освіта: вища, у 2013 закінчив Львівську національної академію ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 2017 р захистив кандидатську дисертацію на тему “Фармако-токсикологічна характеристика імуностимулюючого препарату на основі пептидогліканів” за спеціальністю 16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія.
Кар’єра: З 2022 року – асистент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького. З 2023 року доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: фармакологія, токсикологія, якість і безпечність харчових продуктів, кормів та кормових добавок.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 64 праць, з них: наукові статті у фахових виданнях України, закордонних та у виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science), технічні умови, патенти на корисну модель, методичні рекомендацій.
Підвищення кваліфікації:
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Наукометрія:
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57224212277
Web of Science: https://publons.com/researcher/3696426/kushnir-volodymyr/
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=OjEehi0AAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9374-2454
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Гурій Ліліана Олегівна - старший лаборант кафедри ветеринарно-санітарного інспектування