emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

25 жовтня 2018р. студенти першого та третього курсів спеціальності «Менеджмент» ФЕМ, разом з кураторами груп доцентами кафедри публічного управління та адміністрування Г.М.Гринишин та М.П. Матвеєвою в рамках курсу «Основи української державності, культури та духовності» відвідали місто Жовкву та Крехівський монастир.

Захоплюючу екскурсію королівським містом Жовква допомогла здійснити співробітниця Державного історико – архітектурного заповідника, детально розповівши про історію заснування, розбудови та сьогодення «ідеального міста» доби ренесансу.

Неповторне враження справили на студентів відвідини відомого релігійного центру – Крехівського монастиря, який славиться своїми чудотворними іконами Святого Миколая Великого та Матері Божої. Послушник монастиря ознайомив з цікавою та трагічною історією святині, відомими історичними постатями, які долучились до його відбудови та провадження релігійної діяльності на теренах нашого краю. Прогулянка лісом до стародавньої печерної церкви та молитва біля цілющого джерела Божої Матері залишили незабутні враження.

Мар’яна Матвеєва, доцент