emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

У конференц-залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького 14 березня 2019р. відбувся науково-практичний семінар на тему «Відкритість діяльності органів державної влади через результативність співпраці з суб’єктами громадянського суспільства в Україні».

У роботі семінару взяли участь представники адміністрації університету, члени ректорату, науково-педагогічні працівники. Завдання обґрунтування науково-методологічних підходів до визначення основної концепції проведення науково-практичного семінару було покладено на кафедру публічного управління та адміністрування ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Семінар було проведено в рамках реалізації «Ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд у 2018-2020 роках» з метою актуалізації ефекту публічності в системі державного управління та адміністрування України. Розпочав роботу науково-практичного семінару ректор ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького, доктор ветеринарних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор Володимир Володимирович Стибель. З основною доповіддю виступив завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, професор Іван Орестович Парубчак.

Активну участь в обговоренні та дискусії взяли: перший проректор університету Ігор Богданович Турко, проректор з навчально-методичної роботи Ігор Володимирович Двилюк, декан факультету економіки та менеджменту Олег Ярославович Гримак, завідувач навчально-методичного відділу Тарас Григорович Пенцак.

У результаті проведення науково-практичного семінару на тему «Відкритість діяльності органів державної влади через результативність співпраці з суб’єктами громадянського суспільства в Україні» його учасники дійшли висновку щодо необхідності відкритості діяльності органів виконавчої влади, посилення співпраці з громадськістю та залучення нових партнерів для актуалізації ознаки публічності у владі і досягнення належного ефекту в політико-правовій, фінансово-економічній і соціокультурній сферах.

І.О.Парубчак, завідувач кафедри публічного управління
та адміністрування, професор