Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


16-17 листопада у Львові при підтримці проекту Європейського банку реконструкції та розвитку відбулася конференція «Дні зеленої економіки: становлення ринків зеленої економіки», в рамках якої вітчизняні та зарубіжні науковці та практики обговорили актуальні питання стимулювання екологічно збалансованого розвитку економічних систем.

У рамках дискусійних панелей конференції учасники обговорили актуальні питання екологізації економічного розвитку, розглянули фінансові інструменти для активізації бізнесу, визначили перспективні кроки для адаптації національного екологічного законодавства до вимог ЄС і розглянули тенденції розвитку ринків біомаси в країнах Європи.

Директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей у своєму виступі відзначив, що становлення ринків зеленої економіки передбачає управління відходами в АПК і зменшення забруднення, реалізацію кроків для зменшення використання ресурсів і здійснення комплексу заходів для формування стійких екосистем. Важливу увагу доповідач приділив крокам необхідним для забезпечення належної якості продовольчих товарів, упакуванню продовольства і правильності утилізації відходів в сільському господарстві.


Співзасновник Greencubator Андрій Зінченко у виступі наголосив на фінансових стимулах для реалізації екопроектів, що дозволяють здійснювати ресурсоефективне виробництво, раціоналізувати використання водних ресурсів і при цьому підтримувати прибутковість підприємницької діяльності на належному рівні.


Важлива увага на конференції приділялася вивченню досвіду компаній із вирощування енергетичних культур і виробництва біомаси. Директор ТОВ «Салікс Енерджі» Ірина Гнап, яка займається вирощуванням енергетичної верби та налагодила виробництвом паливних пелет в Західній Україні, розповіла про специфіку реалізації інвестиційного проекту. На даний час компанія має свою виробничу базу площею понад 5 га і повний комплект власної спеціалізованої техніки, а також є ексклюзивним продавцем 9 авторських сортів cаджанців енергетичної верби та тополі в Україні.


Голова Бугринської сільської об’єднаної територіальної громади (Рівненська область) Сергій Пилипчук розповів про досвід налагодження виробництва і використання твердої біомаси, що дозволило забезпечити раціональний аспект використання сільського простору і сприяло створенню нових робочих місць в громаді.
Виконавчий директор Литовської біоенергетичної асоціації (LITBIOMA) Вільма Гаубайте звернула увагу у виступі, що річний дефіцит пелет в країнах ЄС становить близько 7 млн тонн, а третє місце за обсягами їх виробництва займає Латвія.
Голова Біоенергетичної Асоціації України Георгій Гелетуха наголосив на необхідності побудови стратегічного партнерства бізнесу та влади для посилення інвестиційних процесів у галузі, а також більш системно підходити до використання відходів рослинництва для виробництв паливних брикетів та пелет.


Важлива увага доповідачів на конференції приділялася також висвітленню досвіду вирощування міскантусa на малопродуктивних землях, економічним аспектам вирощування та логістики енергетичної верби та актуалізації сучасних тенденцій розвитку ринків біомаси в країнах ЄС.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru