Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

12 квітня 2018 року в нашому університеті традиційно (вже вчетверте) відбулося прекрасне дійство — Свято Гаївки. Цьогоріч природа зробила все від неї залежне, аби воно вдалося на славу.

Не менше постаралися і старший викладач кафедри філософії та педагогіки заслужений працівник культури Тетяна Купчак та наші прекрасні учасники — студенти. Все дійство було не лише розважальним, адже благодійний ярмарок збирав кошти для Львівського геріатричного пансіонату.

Мали й гостей: на це свято завітали гурти автентичного співу «Родовід» та «Коралі», а також «Стопчатівські троїсті музики» з Коломийщини.

“Голубку” змінила “Царівна”, потім звідкись взялася “Подоляночка”. Ой ні, вона ж “десь тут була”! Крутилися великі й малі кола до сонця й від нього, вирували “Огірочки”, тоді прийшов “Жучок”, який роззувся, аби не заболіли руки у тих, хто став до гри.

І — так, у нас є справжні хлопці: босу дитину принесли на руках до бабусі, яка чекала осторонь із внуччиними черевичками. І дівчата у нас справжні є: тільки такі радіють сонцю, теплу, танцю та друзям так само щиро, як колись їх прапрапра...бабусі, коли такими ж юними водили ті ж гаївки. І Матір Божа, яка все це бачила і теж стояла в колі, подавши руки тим, кого любить, — нашим студентам, може розповісти про те, скільки юних сердець билися весною швидше, ніж грали музики.

Життя — як та шумлива і крутлива гаївка, постійно викручує і перекручує, але в такі дні, яким був цей, хочеться його підігнати, хай сонцевир крутиться разом із нашою гаївкою, яка неодмінно повернеться наступного року.
https://youtu.be/mCgPNn5X_n4

До побачення, гаївочко!

Завідувач кафедри філософії та педагогіки Смолінська О.Є. 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru