Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


30 вересня у корпусі юридичного факультету Львівського національного університету імені І. Франка відбувся Львіський етап Західноукраїнської дебатної ліги (ЗУДЛ).


У ньому взяли участь студенти з різних міст України: Львова, Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Луцька. Студенти приїхали позмагатись у навиках відстоювати свою позицію.

 


Дебатний клуб нашого університету, у складі якого є кілька команд, також взяв участь у турнірі. Студенти обговорювали і змагались на такі теми: українсько-угорські відносини ( у полі зору була ситуація в Берегові, де угорська влада вручала українцям угорські паспорти ), доречність участі інтернет-гігантів у проектах, які беруть участь у створенні бойових технологій, проблема сексуальних домагань у суспільстві і її замовчування та використання найбільш ефективної політики у державах з недемократичними режимами.
За результатами турніру, найкращий результат з команд нашого університету показала команда Юрія Дікала та Яни Шевчук «Треба подумати», що у загальному рейтингу зайняла місце у першій десятці.

Голова дебатного клубу
ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького
Юрко Дікало

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru