Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

   1 листопада, студенти та викладачі ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького взяли участь у запаленні лампадок та покладанні квітів до каплиці, де похований Президент Національної Ради ЗУНР Євген Петрушевич, на могилах Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, коменданта Січових Стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника «Пласту» Олександра Тисовського, а також сучасних героїв України, які поклали свої життя за нашу незалежність, на полі почесних поховань учасників АТО.

 

 

   У заході взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, капітан ІІ рангу запасу Військово-Морських Сил Збройних Сил України Тимур Баротов, голова Львівської ОДА Олег Синютка.
   «Вшановуємо людей, які, жертвуючи собою, розуміли свою відповідальність за можливі доленосні рішення, віддали свої життя за нашу країну. Відзначаючи століття проголошення ЗУНР, ми повинні думати про тих, хто найвищою ціною боронили нашу державність. УГА була тією силою, яка стала на захист національних інтересів. Вони стали символом незламності національної гідності, вони стали для майбутніх поколінь носіями ідеї національного відродження, соборності і незалежності. Памятаймо про них, і про сучасних героїв, віддаймо їм глибоку шану і низький уклін», - сказав у своєму виступі Степан Кубів.

   Після урочистого покладання квітів усі присутні виконали Державний Гімн України під музичний супровід оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Тетяна Купчак, керівник ВСКРУ

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru