У четвер, 25 квітня 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про підсумки проведення Дня відкритих дверей у ЛНУВМБ імені  С. З. Ґжицького.

Доповідач: перший проректор університету, доц. Ігор Турко

1. Про затвердження освітньо-професійної програми «Освіта дорослих, коучинг, тьюторинг, організація громади» першого (бакалаврського рівня) вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про затвердження освітньо-професійної програми «Біотехнології та біоенергетика» другого (магістерського рівня) вищої освіти за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про затвердження освітньо-професійної програми «Зоофізіотерапія та благополуччя тварин» другого (магістерського рівня) вищої освіти за спеціальністю 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про створення діагностично-профілактичного кабінету кафедри епізоотології.

Доповідач: завідувач кафедри епізоотології, проф. Богдан Куртяк

1. Про затвердження голів екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за освітньо-кваліфікаційним ступенем фаховий молодший бакалавр у відокремленому структурному підрозділі «Рожищенський фаховий коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького» у 2024 році.

Доповідач: вчений секретар, доц. Ірина Сливка

1. Про затвердження Положення про Відділ соціально-культурного розвитку університету.

Доповідач: керівник відділу соціально-культурного розвитку університету, Тетяна Купчак

1. Про затвердження Положення про молодіжний етнофестиваль української автентичної культури «Гаївки-фест».

1. Про затвердження Положення про фестиваль художньої творчості студентів першого курсу  ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького  «Нові таланти університету»,

1. Про затвердження Положення про щорічний загальноуніверситетський Шевченківський конкурс студентської творчості «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…».

1. Про призначення рецензентів та структурного підрозділу для проведення попередньої експертизи докторської дисертації Бондаренко Ірини Вікторівни.

Доповідач: секретар спеціалізованої вченої ради, проф. Маріан Сімонов

1. Про зміну теми дисертаційної роботи аспіранта четвертого року навчання кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Островського Олега Яновича.

Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Ірина Курляк

1. Різне.

Голова Вченої ради                                                              Іван ПАРУБЧАК