EN   UA

emblema pyta

 

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович 

 

foto 1

25 квітня 2024 року студенти 2 курсу спеціальності “Маркетинг” з куратором Мар’яною Матвеєвою в рамках курсу “Національне виховання” побували з пізнавальною екскурсією на Личаківському некрополі, який є найдавнішим на території Старої Європи. Він старший за знамениті некрополі Пер-Лашез в Парижі та Хайгейт в Лондоні. Поховання Личаківського некрополя віддзеркалюють історію Галичини, яку впродовж століть творили представники української, польської, австрійської, вірменської та інших культур.

foto 2

Студенти вшанували класиків української літератури – Івана Франка, Володимира Барвінського, Маркіяна Шашкевича, які всім знайомі ще зі шкільних років. З цікавістю ознайомилися з похованнями видатних композиторів минулого століття – Станіслава Людкевича, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Колесси. Прямуючи центральною алеєю, оглянули скульптури на могилах Ігоря Білозіра, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка. Вздовж маршруту студенти читали на могилах відомі прізвища та з цікавістю шукали в інтернеті інформацію про видатних особистостей, таких як Іван Крип’якевич, Іван Труш, Ірина Вільде, Антон Монастирський, Марія Конопніцька, Кароль Шайноха, Станіслав Щепановський, Степан Банах та ін.

Детальніше: ВЕЛЕТИ ГАЛИЧИНИ, ЗАСТИГЛІ У КАМЕНІ

1

11 квітня 2024 року в університеті Матея Бела на економічному факультеті (м. Банська Бистриця, Словаччина) проходила ХХХ Міжнародна студентська наукова конференція “Студентська наукова діяльність 2024”.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник декана з міжнародних зв’язків та взаємодії з практикою, завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та якості Лукаш Смерек та керівники наукових секцій. У дев’яти секціях студенти мали можливість представити свої роботи за напрямами: економіка та управління бізнесом, публічна економіка та регіональний розвиток, фінанси, банківська справа, інвестиції, туризм, соціальна сфера. На конференції було представлено 44 наукові роботи та виступило 64 студенти зі Словаччини, Польщі, Чехії та України.

Детальніше: Участь у ХХХ Міжнародній студентській науковій конференції в університеті Матея Бела

Лекція 1

27 березня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького за ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування відбулася гостьова лекція “Ефективне використання активів територіальних громад на прикладі управління комунальним майном м. Львова” зі заступником начальника управління, начальником відділу регулювання орендних відносин управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Іриною Харечко.

Детальніше: Гостьова лекція на факультеті економіки та менеджменту

foto 1

14–16 березня 2024 року у Вроцлавському університеті на факультеті права, адміністрування та економіки (м. Вроцлав, Польща) проходила ХХІ Міжнародна студентська наукова конференція “Від досліджень до розв’язків. Cуспільні науки перед обличчям криз і нерівності у ХХІ столітті”.

foto 2

Детальніше: Участь представників ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького у Міжнародній студентській науковій конференції...

Захист 21.12

21 грудня 2023 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся успішний захист магістерських робіт за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”. Написання цих наукових робіт здобувачів освіти відбувалося під керівництвом викладачів кафедри публічного управління та адміністрування.

У цей важливий день для магістрів, котрі доповідали про свої наукові напрацювання, рідну кафедру відвідав ще зовсім недавно її очільник, а зараз в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак.

Детальніше: Захист магістерських робіт за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”

фото 1

Михайло Грушевський – одна з найвідоміших постатей України ХХ століття: історик, соціолог, письменник, педагог, державний і політичний діяч, автор “Історії України-Руси”. Це також учений світового рівня, творча спадщина якого вражає енциклопедичністю та фундаментальністю. Його перу належить близько двох тисяч праць з історії, соціології, літератури, етнографії, фольклору.
9 листопада 2023 року студенти 2 курсу спеціальності “Маркетинг” з куратором Мар’яною Матвеєвою в межах курсу “Національне виховання” відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові, який розташований у будинку, де майже 12 років прожила сім’я Грушевських.
На екскурсії студенти змогли розширити свої знання про голову Центральної Ради незалежної Української Народної Республіки, першого президента України. Простір музею та експонати допомогли ознайомитися з періодом проживання Михайла Грушевського в Галичині, вникнути у тонкощі двадцятирічного викладання історії України у Львівському університеті, глибше пізнати його активну просвітницьку діяльність.

Детальніше: Михайло Грушевський: актуальний через століття