Запрошуємо приєднатися до обговорення проекту банерів у рамках реалізації міжнародного проекту «Інноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя». Проект реалізовується нашим університетом у партнерстві з Любельською та Підкарпатською Палатами лікарів ветеринарної медицини.
Пропозиції та зауваження просимо подавати керівнику проекту Аллі Винярськіій на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Команда проекту: Збігнєв Врублєвський, віце-президент Вармінсько-Мазурської Палати лікарів ветеринарної медицини, експерт від Любельської Палати лікарів ветеринарної медицини;
Роман Строконь, президент Підкарпатської Палати лікарів ветеринарної медицини 2009-2013 каденції, координатор від Підкарпатської Палати лікарів ветеринарної медицини;
Алла Винярська, к.вет.н., доцент кафедри фармакології та токсикології, керівник проекту.

>>Переглянути банери<<