EN   UA

23 грудня 2020 року Вченою радою університету затверджено Правила прийому  до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького у 2021 році, що розроблені відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.

Детальніше: ЗАТВЕРДЖЕНО ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА...

У 2021 році вступники на основі повної загальної середньої освіти можуть використовувати результати ЗНО за 2018-2021 роки. За вступу на спеціальності гуманітарного та соціального профілю обов’язковим є складання ЗНО з української мови та літератури, а на інші спеціальності –  тесту з української мови.

Для більшості спеціальностей розширюється перелік предметів ЗНО, що можуть використовуватись як третій конкурсний предмет (на вибір вступника).
Детальніше: ЗАТВЕРДЖЕНО УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2021 РОЦІ

У 2020 році випускники коледжів, які здобули ОКР молодшого спеціаліста можуть вступити до закладів вищої освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра ветеринарного, медичного або фармацевтичного спрямувань) на перший курс (зі скороченим строком навчання) або на старші курси (у тому числі зі скороченим строком навчання).

Детальніше: ВСТУП випускників коледжів у 2020 році

Створення особистого електронного кабінету вступника та подання заяв в електронній формі відбувається на інтернет-сайті за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua .

Під час реєстрації вступники для здобуття ступеня бакалавра (магістра ветеринарного або фармацевтичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти зазначають такі дані:

Детальніше: Увага! 01 серпня 2020 року розпочинається реєстрація особистого електронного кабінету вступника!!!

У 2020 році вступники в магістратуру на базі бакалаврату подають заяви в електронній формі (крім спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 207 Водні біоресурси та аквакультура; для всіх бажаючих здобути освітній ступінь магістра, зазначених спеціальностей не обов’язково складати ЗНО з іноземної мови).
Детальніше: Терміни вступу до магістратури у 2020 році!

У зв’язку з пандемією COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 року – розпорядження Кабінету Міністрів України №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020 року). За необхідності абітурієнти повинні подати заяву до приймальної комісії. Для отримання довідки необхідно підтвердити реєстрацію для участі в ЗНО або наявність сертифікатів ЗНО за попередні роки (для конкурсних пропозицій на які передбачає наявність сертифікатів ЗНО).

Детальніше: Вступники 2020 року отримали відстрочку від призову

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13