EN   UA

Факультет Сільського господарства Університету Штату Пенсильванія (The Pennsylvania State University) за сприянням Офісу міжнародних програм, проводить серію вебінарів навесні 2023 року, щоб надати інформацію про вплив війни на сільське господарство, навколишнє середовище та суспільство в Україні. З огляду на велику кількість інформації з різних джерел, що зараз поширюється в ЗМІ, важливо почути інформацію з перших вуст від експертів, які працюють в Україні, бачать ситуацію, і можуть запропонувати місцеві точки зору.

Серія вебінарів розпочнеться 16 березня та проходитиме у вказані нижче дати по четвергам з 11:00 до 12:00 за східним стандартним часом (час у місті Нью-Йорк, США) через Zoom. Презентації проводитимуться англійською мовою. Вебінари безкоштовні та відкриті для громадськості, але потрібна реєстрація.

Знайти додаткову інформацію та зареєструватись можна за посиланням www.agsci.psu.edu/global/curad.

Розклад, теми та доповідачі серії вебінарів наступні:

--16 березня: «Війна в Україні: стійкість українського сільського господарства», презентує Ліна Доценко, генеральний директор, та Влад Коновальчук, керівник консалтингу Аграрного Дорадчого Центру Bridges у Києві.

--30 березня: «Роль органів місцевого самоврядування у подоланні викликів війни в Україні» презентація Ірини Литвинчук, керівника відділу управління інноваціями та проектами Поліського національного університету, Житомир.

--6 квітня: «Десять кроків виживання аграрного університету у воєнних умовах: окупація та переїзд», презентація Сергія Кюрчева, професора, ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Мелітополь.

--13 квітня: «Ринковий аналіз зривів ланцюгів постачання сільськогосподарської продукції через війну в Україні», презентує Марія Михайлова, доцент кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом Державного біотехнологічного університету, Харків.

--20 квітня: «Експорт української сільськогосподарської продукції та продовольства під час війни: значні виклики», презентує Дарія Легеза, керівник відділу маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Мелітополь.

--27 квітня: «Виробництво ріпаку у воєнний час в Україні», презентує Петро Вишнівський, доктор сільськогосподарських наук, заступник директора Української лабораторії якості та безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київ.

--4 травня: «Жінки зайняті в природоохоронних галузях під час війни в Україні», презентує Леся Лойко, голова ФОРЗА: Агенція сталого розвитку Карпатського регіону, Ужгород.

Вебінари є частиною програми Консорціуму українського сільського та аграрного розвитку (CURAD), яка спонсорується Фондом Нового Століття сім‘ї Воскобійників (Woskob New Century Fund).

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю. Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. 1 березня 2023 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році , що триватиме до 31 березня 2023 року. З метою залучення до обмінів молоддю більшої кількості учасників просимо поінформувати інститути громадянського суспільства, заклади освіти та комунальні установи, які працюють з молоддю, про можливість участі у зазначеному конкурсі (інфографіка додається). Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту, тел.: 287 24 57.

Латвійське державне агентство розвитку освіти інформує про можливість отримання латвійської державної стипендії на навчання та дослідницьку діяльність у 2023/2024 навчальному році, а також на участь у літніх школах 2023.

Більше детальну інформацію можна отримати на сайті Агентства 

Перелік латвійських закладів вищої освіти у додатку.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, прошу зголоситися у відділ міжнародних зв’язків (214 каб.).

Щиро бажаєм успіху!

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) продовжує навчати студентів та викладачів отримувати максимум користі від кейсів.

*Кейси - це фактично реальні проблеми бізнесу, організацій, громад, рішення для яких потрібно знайти.

Раді анонсувати вам “КЕЙС МЕНТОРСТВО” - суперпрактичний курс тренінгів, де ми покажемо алгоритми розв’язку кейсів: від розуміння проблеми до розробки презентації, та допоможемо розв’язати ваш перший кейс. А якщо кейс не перший, то покажемо, як можна розв’язувати кейси по-іншому.

На курсі у буде:

 • Навчання в Телеграмі, щоб у вас був постійний доступ
  • Модулі, що складаються з коротких відео замість лекцій в конкретний і, як правило, незручний час
 • Постійна менторська підтримка в бесіді та
 • Щотижневі сесії запитань та відповідей.

Для кого курс:

 • Для студентів, які хочуть прокачати аналітичні та презентаційні навички. Вони зможуть попрактикуватися і розробити крутий проєкт
 • Для викладачів, які хочуть використовувати кейси. Вони зможуть зрозуміти хід кейсерського мислення та поширювати його серед студентів.

Більше деталей про зміст курсу та тематику кейсу - згодом, а поки реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/6tSo2jkrjPuhiaUv7

Краще відразу долучайте друзів, адже в команді буде простіше і веселіше. Але якщо команди наразі немає, то ми допоможемо.

Реєстрація відкрита до 12 березня.

З початку 2021 року Проєкт USAID популяризує кейси у закладах освіти та навчає всіх охочих розв’язувати бізнес-кейси. За цей час про кейси дізналися майже в кожному куточку України.

Український вільний університет Мюнхена (Німеччина)  в рамках угоди про співпрацю з ЛНУВМБ ім. С.Ґжицького надав можливість для наших магістрів або випускників, які отримали диплом магістра, (спеціальності: економіка, менеджмент, маркетинг, право, педагогіка) навчатися за скороченою програмою (1 рік) в УВУ Мюнхена та отримати диплом магістра німецького зразка. Навчання ведеться українською мовою.

За детальнішою інформацією просимо звертатися в деканат або у відділ міжнародних зв’язків (214 каб.)

Для фізиків, математиків, IT -шників і програмістів, спортсменів, медиків, мистецтвознавців, артистів, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі

Понад 200 Нобелівських Лауреатів разом з Вами протягом 2 місяців.

(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань). 

ДЕТАЛЬНІШЕ: Міжнародна програма підвищення кваліфікації | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, вихователів дошкільних закладів, методистів, вчителів та науково-педагогічних працівників взяти участь у X Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Нобелівськими Лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“. Вона фінансується за рахунок міжнародного гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки ОАЕ, Італії, Болгарії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Міжнародну програму підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників адаптовано відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019.

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти, зокрема, Мухаммада Юнуса, Аунг Санг Су Чжі, Леха Валенси, Ольги Токарчук, Роберта Енгля, Чарльза Райса, Джона Гуденафа, Воле Соинке, Луїзи Глюк, Харві Алтера, Азіза Санкара, Світлани Алексієвич, Джиммі Картера та інших.

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація на Програму: на постійній основі до 10 березня 2023 року.

Тривалість Програми: до 11 березня 2023 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 09-11 березня 2023 року.

В Програмі візьмуть участь понад 200 Нобелівських Лауреатів.

Що дає Вам участь в цій Програмі?

· Дозволить Вам успішно продовжити трудову угоду чи контракт у 2023 році, адже наявність сертифікату про міжнародне підвищення кваліфікації чи стажування, це основна передумова допуску для участі в конкурсі на зайняття посади, згідно законодавства України.

· Дозволить Вам успішно пройти атестацію та отримати наступні кваліфікаційні категорії та вчені і педагогічні звання, адже приймаючі участь в Міжнародній Програмі, Ви підтверджуєте свій міжнародний науковий та освітній досвід, що призведе до відчутного підвищення зарплати та появі перспектив стрімкого кар’єрного зростання, дозволить Вам реалізувати Ваші амбіції щодо Зростання, Розвитку та Досягнень.

· Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів ECTS(з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), в якому зазначено отримання Вами Міжнародного освітнього гранту №EG/U/22-23/06/08 та загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, які вимагаються Міністерством освіти і науки України.

· Присвоєння кваліфікацій Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО та Міжнародного Вчителя/Викладача, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти або науки та визнається в 120 країнах світу, зокрема, Близького Сходу, Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, Україні, США, країнах ЄС та Латинської Америки тощо.

· Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма. Ви завжди зможете пишатися і в пристойній формі похизуватися перед колегами, учнями і власними дітьми тим, що проходили Міжнародну програму, де ключовими спікерами були Генрі Кіссинджер, Еммануель Шарпантье, Роберт Енгль, Далай-лама XIV, Ольга Токарчук тощо, тобто визначні особистості, які є прикладом для будь-якого покоління, відомі всьому світу, є моральними лідерами та по суті перетворилися на Легенди. Вчиться у них і цитуйте їх. Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.

Витрати педагогічних працівників для участі в програмі складають 1800 гривень реєстраційного внеску. Кошти будуть спрямовані на потреби тимчасово вимушених переселенців з України. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3500 EUR.

Реєстрація: Ви зможете приєднатися до Програми на постійній основі до 10 березня 2023 року через офіційну електронну пошту Інституту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будь-ласка, проінформуйте про це Ваших колег, зокрема, які разом з Вами бажають розвиватися в професійному напрямку та своїми знаннями, набутим досвідом та зусиллями змінювати Оточуючий Світ та перетворювати Україну на могутню, багату та процвітаючу країну.

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату). Приклад: Сиротюк Інні Іванівні, Inna Syrotyuk

Дату Вашого народження

Своє місто і область

Місце роботи і Посаду

Свій e-mail і Cвій мобільний телефон

В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну програму!

2. Після проведення Вашої реєстрації на програму Вам будуть виставлені платіжні реквізити для сплати реєстраційного внеску, а після підтвердження оплати, Ви отримаєте доступ до закритого каналу, де з початком програми будуть розміщуватися лекції та виступи наших спікерів.

Координатор в Україні Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович моб. т. 066-84-97-595

Завдяки зусиллям нашого британського партнера (Королівський ветеринарний коледж) в рамках твінінг – проєкту ми отримали безкоштовну ліцензію від корпорації з е-навчання Reallyenglish на доступ до їхніх онлайн-курсів англійської мови (4500 ключів).
Усіх бажаючих покращити свої знання у цій царині або ж розпочати вивчення мови прохання за детальнішою інформацію звертатися у відділ міжнародних зв’язків.
Система пропонує:
General English (A0-C1 Adaptive - includes a self-levelling test)
Vocabulary for General English
English for Nurses
Vocabulary for Medical Professionals

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького є партнером проєкту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Жешувським університетом (Польща).

Відповідно до умов проєкту студенти факультетів:

 • ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ;
 • ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ;
 • ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я

мають можливість навчатися у вищевказаному університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2022/2023 н.р.

* УВАГА! На форму академічної мобільності  можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

–        бути студентом (кою) вищевказаних факультетів ЛНУВМБ ім.С.Ґжицького;

–        володіти польською або англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцю конкурсу виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту (275 євро).

Для здобуття можливості навчання в рамках гранту необхідно до 10.жовтня 2022 року надіслати до Відділу міжнародних зв’язків такі документи :

 • резюме/ СV (формат Europass) ;
 • фотокопію закордонного паспорту;
 • підписаний студентом та координатором академічної мобільності від факультету план навчання (вимога набрати під час мобільноcті мінімум 30 кредитів ECTS за один семестр) у Жешувському університеті – Learning Agreement for Studies (перелік курсів студентам необхідно узгодити з деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін, інструкція щодо заповнення плану навчання);
 • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків;
 • сертифікат про підтвердження знання англійської або польської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті;
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Детальна інформація про Жешувський університет: https://www.ur.edu.pl/ua

Перелік курсів за посиланням https://www.ur.edu.pl/en/courses-2022-2023

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 19.09.2022 № 660/14-830-72312 Міністерство освіти і науки України інформує про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2022/2023 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.
Національна стипендіальна програма (далі - NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців під час їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких вищих навчальних закладах і дослідницьких центрах.
Більш детальна інформація міститься на інтернет-сайтах: www.stipendia.sk, www.scholarships.sk.
У разі виникнення будь-яких питань щодо NSP можна звертатися безпосередньо до адміністратора цієї програми:; Ондрей Арадски (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Інформуємо, що Посольство України в Республіці Сербія листом від 30.08.2022 No 61314/14-800-65322 повідомило про початок нового освітнього проєкту «Світ в Сербії».
Сербська сторона запропонувала українським студентами 8 державних стипендій на навчання за будь-якою спеціальністю будь-якого університету Сербії на вибір кандидата.
Документи на отримання стипендії необхідно надсилати в електронному вигляді до Посольства України в Республіці Сербія для їх подальшої передачі Міністерству освіти, науки та технологічного розвитку Республіки Сербія.

Кінцевий термін подачі документів до Посольства України в Республіці Сербія – 28 жовтня 2022 року.

Більш детальна інформація та перелік необхідних документів знаходяться в додатку нижче.

pdf

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького є партнером проєкту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Жешувським університетом (Польща).

Відповідно до умов проєкту студенти факультетів:

 • ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ;
 • ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ;
 • ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я

мають можливість навчатися у вищевказаному університеті упродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н.р.

* УВАГА! На форму академічної мобільності  можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

–        бути студентом (кою) вищевказаних факультетів ЛНУВМБ ім.С.Ґжицького;

–        володіти польською або англійською мовою не нижче рівня B2.

УВАГА! Переможцям конкурсу НЕ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ щомісячну стипендію та НЕ відшкодовують витрати на проїзд за кошти проєкту. Приймаюча сторона бере на себе тільки витрати за навчання впродовж семестру (т.зв. “нульовий грант”).

Для здобуття можливості навчання в рамках “нульового гранту” необхідно до 20.серпня 2022 року надіслати до Відділу міжнародних зв’язків такі документи :

 • резюме/ СV (формат Europass) ;
 • фотокопію закордонного паспорту;
 • підписаний студентом та координатором академічної мобільності від факультету план навчання (вимога набрати під час мобільноcті мінімум 30 кредитів ECTS за один семестр) у Жешувському університеті – Learning Agreement for Studies (перелік курсів студентам необхідно узгодити з деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін, інструкція щодо заповнення плану навчання);
 • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків;
 • сертифікат про підтвердження знання англійської або польської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та поставити печатку в деканаті;
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Детальна інформація про Жешувський університет: https://www.ur.edu.pl/ua