Міжнародне співробітництво було та залишається одним із пріоритетів розвитку Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, є невід'ємною складовою життя Університету та розвивається в рамках єдиного процесу інтеграції вищої школи України у світову систему вищої освіти.
Відповідно до Статуту Університету розвитку та розширенню міжнародного співробітництва сприяє відділ міжнародних зв’язків (ВМЗ), одним із пріоритетних напрямів діяльності якого є забезпечення якості інтернаціоналізації освіти, запровадження нових форм співпраці, стимулювання факультетів щодо розвитку міжнародної діяльності на інституційному рівні, заохочення та інформування студентів щодо участі в міжнародних програмах, проєктах, науково-дослідницькій діяльності тощо.