EN   UA

emblema

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович 

fb     іnstagram     vstupp

зображення2 1

В умовах “Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини – ВетЦентр” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького фахівці кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин імені Г. В. Звєрєвої за участі кафедр хірургії, а також внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики було надано допомогу козі з причини порушення родової діяльності. Відповідно до зібраного анамнезу та клінічного дослідження породіллі встановлено, що власниками в умовах господарства була надана некваліфікована рододопомога, у результаті чого було спричинено перфорацію матки. Тому було проведено термінове (ургентне) оперативне втручання задля порятунку життя тварини.

Детальніше: Пацієнти бувають різними і наш обов’язок допомогти кожному

06 07 12 23

У межах багаторічної співпраці між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького і Природничим університетом (м. Вроцлав, Польща) 2 грудня 2023 року за підтримки польських партнерів було проведено семінар на тему “Гастроентерологія та гепатологія собак і котів”.

Реалізація такого семінару дала можливість отримати знання, що є результатом передової практики, вдосконалити професійні компетентності, набути практичні навички у ветеринарній медицині дрібних тварин, встановити нові та розширити існуючі професійні контакти, а лекторам передати знання та вміння учасникам.

Детальніше: Будуємо “Місток Знань”

1

17–19 листопада у м. Лодзь (Польща) відбувся XXХІ конгрес Польського товариства лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (PSAVA). На запрошення організації (PSAVA) прибуло майже п’ятдесят лікарів ветеринарної медицини з усієї України. Від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького участь у конгресі взяли професори Василь Стефаник, Любов Слівінська, доцент Ігор Максимович, асистентка Тетяна Голумбійовська.

Детальніше: XXХІ конгрес Польського товариства лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (PSAVA)

MyCollages 15

9–10 листопада 2023 року на факультеті ветеринарної медицини відбулася конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького”.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися в. о. ректора, доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак, директор Департаменту освіти і науки Львівської ОВА, кандидат з державного управління Олег Паска, вступне слово виголосив декан факультету ветеринарної медицини, доцент Юрій Стронський.

Детальніше: Конференція "Дні студентської науки"

image

Запрошуємо студентів на ONLINE зустріч - день компанії ТОВ "Жовківський ППР"

Сьогодні хочемо поділитися новою кар’єрною можливістю для студентів, що навчаються за ОП:
- ветеринарна медицина ?
- технологія виробництва і переробки продукції тваринництва?
або нещодавні випускники ?

Детальніше: ДЕНЬ КОМПАНІЇ "Жовківський ППР"

MyCollages 8
Щонеділі у селі Суходіл, Львівської області, проходять заняття з іпотерапії для ветеранів російсько-української війни, які зараз проходять реабілітацію у центрах “Галичина” (с. Великий Любінь) та “Хуторівка” (м. Львів).
Хлопці мають різні ступені ампутацій та різні форми психологічних травм де з ними працюють у реабілітаційних центрах. На іпотерапію вони приїжджають як на додаткові фізіо-психологічні заняття.

Заняття проводять Олександра Хандогіна (психолог, психотерапевт, співголова ГО “Федерації ветеранського та адаптивного кінного спорту України”, власниця коней Болівії і Ради, з допомогою яких і проходять заняття) і Щербина Маргарита (тренер верхової їзди, студентка факультету ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького).

Детальніше: ІПОТРЕАПІЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ!

1

До «Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини – ВетЦентр» завітали представники Nowzad UK. Зустріч відбулася за участі в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького професора Парубчака Івана Орестовича, декана факультету ветеринарної медицини, доцента Стронського Юрія Степановича, професора кафедри хірургії Мисака Андрія Романовича.

Детальніше: Зустріч наших друзів з NOWZAD UK

123 травня на кафедрі Годівля тварин та технологія кормів для студентів ІІ курсу факультету ветеринарної медицини була прочитана лекція «Харчування собак і котів на різних етапах життя». Лекторка - менеджерка ветеринарного каналу по Західному регіону Компанії Purina® Бренд Pro Plan® Матвійко Анна Олександрівна.
Лекція стосувалася особливостей харчування цуценят і кошенят - які поживні речовини необхідні і чому, які особливості при даній стадії життя. Далі - огляд вагітності і лактації і харчові потреби при даних стадіях.

Детальніше: Збалансоване харчування – запорука здоров’я тварин