EN   UA

emblema

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
професор, доктор ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович 

fb     іnstagram     vstupp

000

21 травня 2024 року о 14.10 год у актовій залі Університету відбудеться лекція на тему “Вишита сорочка Галичини міжвоєнного періоду”.

Організатор — факультет ветеринарної медицини.

Лектор: Уляна Явна (колекціонерка, дослідниця народного одягу, блогер)

Будемо раді бачити кожного!

Детальніше: Шановні студенти та викладачі!

IMG 20240508 160429 854

Шановні студенти та викладачі! Відбудеться гостьова лекція!

Дата: 15 травня 2024
Час: 9.00-10.20

Тема: ХВОРОБИ СТРАВОХОДУ У СОБАК І КОТІВ

Лектор: Марцін Янковський, професор, доктор ветеринарних наук,
Кафедра внутрішніх хвороб з Клінікою коней, собак і котів
Факультет ветеринарної медицини
Природничий університет, м. Вроцлав, Польща

Організатори: кафедра внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики

Детальніше: Гостьова лекція

 Дерматит1

Контактний дерматит (блошина інвазія) є однією з найпоширеніших шкірних проблем у котів та собак, яку спричинює алергічна реакція на укуси та слину бліх.

Перебіги:

- гострий;

- підгострий;

- хронічний.

Детальніше: Контактний дерматит (блошина інвазія) у котів та собак: симптоми, лікування, рекомендації з догляду

IMG 20240501 213037 836

Здоров’я, тривалість життя та рівень комфорту домашніх тварин формуються різними факторами. Але один із найголовніших аспектів догляду – правильне харчування.

Якісний сухий корм містить оптимальне співвідношення у раціоні білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів, необхідних для збереження здоров’я тварин. Аналогічний склад поживних речовин у випадку харчування натуральною їжею необхідно підбирати індивідуально у дієтолога. Перевагу краще віддавати кормам преміум-класу, розробники яких постійно впроваджують вдосконалені формули і використовують якісну сировину.

Детальніше: ОСНОВИ ГОДІВЛІ ДОМАШНІХ ТВАРИН

f

Світ домашніх улюбленців є надзвичайно різноманітним, проте небагато хто може здогадатися, що серед звичних нам котів та собак, серед домашніх улюбленців можна зустріти таких цікавих тварин, як таргани. У більшості людей слово “тарган” асоціюється з небажаними мешканцями вдома та чимось неприємним. Однак для мене та багатьох ентузіастів по всьому світу таргани – це захоплюючі та цікаві домашні улюбленці. Їх легко доглядати, вони не вимагають складного обладнання або дорогого корму, а їхня поведінка та різноманітність видів можуть бути дуже незвичними. У цій статті я поділюсь своїм досвідом утриманням та колекціонуванням різних видів тарганів.
Чому саме таргани?

Детальніше: Таргани як домашні улюбленці: мій досвід колекціонування та розведення тарганів

1

У вівторок, 23 квітня 2024 року, на території факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся Великодній благодійний ярмарок, організований з метою збору коштів для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Тож, хочемо розповісти про те, як пройшов захід та поділитись успіхами! 

До цієї події долучилися не тільки викладацький колектив і здобувачі вищої освіти, але школярі з вчителями та батьками, які завітали на територію Університету, щоб підтримати Збройні Сили України.

Детальніше: ВЕЛИКОДНІЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

IMG 6116 1

IMG 6120 1

У неділю, 21 квітня 2024, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся День відкритих дверей. На цю подію завітали майбутні абітурієнти, зацікавлені у різних сферах. Вже зовсім незабаром їм доведеться обрати спеціальність і заклад освіти, у якому в подальшому вони хотіли б здобувати вищу освіту. Тож викладацький колектив разом зі здобувачами вищої освіти факультету ветеринарної медицини організували низку цікавих ознайомчих заходів.

Детальніше: Факультет ветеринарної медицини на ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

k– Доброго дня, Каріно! Ви б могли коротко розповісти про себе?
Привіт, всім, хто читає! Мене звати Каріна Флуд, мені 18 років і я студентка першого курсу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Сьогодні я хочу поділитися з вами своїми враженнями та досвідом навчання на факультеті ветеринарної медицини і розповісти, чому вибір майбутньої професії для мене був не просто випадковим, а свідомим.
– Чим займаєтеся, які маєте захоплення?
Захоплень у мене багато, але особливе місце серед них займають мої улюбленці – ящірки та равлики. Вони стали не просто домашніми тваринами, а справжніми компаньйонами, з якими я ділюся своїм життям. Спостерігати за тим, як вони взаємодіють один із одним, ростуть і розвиваються – це справжнє задоволення і джерело натхнення для мене.

Детальніше: Каріна Флуд – Чому я обрала для навчання Львівський національний університет ветеринарної медицини...

1

Ціллю Ветеринарного центру є збереження здоров’я та життя ваших чотирилапих. Лікарі клініки докладають усіх зусиль та знань, які потрібні для цієї справи. Нашими пацієнтами за останні тижні стали різноманітні тварини, починаючи від малесеньких, закінчуючи справжніми велетнями серед домашніх улюбленців – хом’як Хома; пацючки Самбука та Янь; кролик Сніжок; котики Кіся, Павутинка, Сеня, Еля, Мія, Ніка і Реста; собаки Туз, Лакі, Інді, Кінг Чарльз, Бусінка, Лея. Кожне з названих імен для наших лікарів пов’язане з теплими та приємними спогадами від взаємодії з цими пацієнтами. Тільки любляче ставлення та чисте серце зможуть прокласти шлях до зв’язку з твариною, яка звернулася по допомогу.

Детальніше: Гості ВетЦентру!

2

Моє ім’я Андрій, названий на честь свого батька. Я ветеринар, принаймні стараюсь ним бути, студент 6 курсу. Паралельно з навчанням на 4 курсі почав працювати у ветеринарній клініці. За весь час навчання та роботи я встиг закохатись у лікарську справу, зокрема у хірургію.
Я розкажу вам історію, яка комусь може здатися банальною, але сподіваюся в нашому світі є небайдужі люди, яких зацікавить те, що пишу. Це історія моєї собаки. Її звати Амбіція, для друзів Амбі скорочено. Як вона опинилася у мене?

Детальніше: Почуття та амбіції в холодному та непривітному світі