EN   UA

LOGO fhtb

ФАКУЛЬТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ

 

Деканеса, доцентка, кандидатка ветеринарних наук  Коваль Галина Михайлівна 
Заступниці деканеси:
доцентка, кандидатка технічних наук Білик Оксана Ярославівна
доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

22 травня, в Україні відзначають 162-у річницю перепоховання на Чернечій горі в Каневі праху великого генія нашого народу, поета, художника, громадського діяча, знаного у всьому світі, Тараса Григоровича Шевченка.

Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки Шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.

Детальніше: Великому генію Тарасові Шевченку присвячується…

1

4-5 травня на факультеті харчових технологій та біотехнології відбулася студентська наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».
Конференція розпочалася з вітального слова декана факультету харчових технологій та бітехнології Галини Коваль. Керівниками секцій конференції були Вікторія Колодрубець, студентка 4-го курсу 1-го РВО «Бакалавр» та доцентка кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів Ірина Сімонова.

Детальніше: «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та...