EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

>>Положення про преміювання співробітників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та (або) Web of Science Core Collection<<

>>Додаток 1<<

>>Наукометрія (Google Scholar, Scopus, Web of Science) <<

 >>Наукометрія (пошук за прізвищем та іменем)<<

Наказ бібліометрика № 26-2


Вебінари Web of Science кінець серпня-вересень

24 серпня
Тема: Наука України крізь призму Web of Science

Тези: В день Незалежності України подивимося на здобутки українських науковців на платформах Web of Science та InCites. Які теми, розробки установи, науковці визнані у світі. Які міжнародні співпраці більш ефективні за абсолютними та нормалізованими показниками. Публікації в яких видання приносять більше результатів. Що можемо та маємо зробити для нашої науки. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Iv002c7pQueITNhW_FZMCw

31 серпня

Тема: Оновлені можливості Web of Science

Тези: На вебінарі про базові можливості Web of Science Core Collection. Створення аккаунту, оператори пошуку, ключові слова, результати пошуку та їх уточнення, збереження. Теми, журнали, партнери, гранти. Базові метрики: цитування індекс Гірша, імпакт фактор, Journal Citation Indicator, квартиль. Та нові функції, що появилися в 2023 році. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nU5eLfG1Rq6MkH7g1zI-tg

28 вересня

Тема: Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest

Тези: Унікальний контент платформ Web of Science та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:

- Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index

- Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics

- Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports

- Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports

- Подальші плани

Час 10:15–11:15

Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MhIZjQjuSbqpNnOsuxpWvg


 

Вебінари Web of Science кінець червня - початок липня 2023 року

https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-ukrayinskih-uchenih-provedut-vebinari-shodo-vikoristannya-platformi-web-science

Програма вебінарів:

22 червня, 10:15–11:15
Тема: Складнощі, які виникають у науковців під час роботи з ресурсами Clarivate, та їхнє вирішення.

29 червня, 10:15–11:15
Тема: Критерії та процедура відбору матеріалів до Web of Science

29 червня, 15:00–16:00
Тема: Профілі авторів: допомога чи постійний клопіт?

4 липня, 10:15–11:15
Тема: Journal Citation Reports (JCR) 2023.


 26 січня 2023

Тема: Research Smarter Про фінансування наукових досліджень

Тези:Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому від 

відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, в тому числі про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з вашим стратегічним планом. Ми також розкриємо ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі та багато іншого.

Реєстрація перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15-11:15 https://shorturl.at/vwJQX

9 лютого

Clarivate науковцям 2023

Тема: Відкритий доступ в Україні та світі

Тези:Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука. Можливості, виклики науковцям установам, державі. Хто і як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15-17:15 https://shorturl.at/hnpIS

9 березня

Clarivate науковцям 2023

Тема: Публікаційний процес в деталях

Тези: Оприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як буде опубліковані ваші данні матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. На вебінарі чому і як обрати видання що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на питання з реєстраційних анкет

16:15-17:15 https://shorturl.at/cklRX


Вебінари жовтня Clarivate

Розклад вебінарів https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
6 жовтня 2022

Тема: Основи наукометрії. Серія Clarivate науковцям 2022

Тези: Історичний екскурс, термінологія, данні, показники та їхнє коректне і некоректне застосування. Розберемо як розраховуються і що впливає на імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots, та чим вони корисні науковцю у щоденній практиці. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Реєстрація оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15–11:15 https://bit.ly/3SGJMuj

16:15–17:15 https://bit.ly/3eZeSM2

13 жовтня 2022

Тема: Автори та цитування

Тези: Які показники, абсолютні та нормалізовані метрики використовують для оцінки впливу науковця. Що таке високоцитовані роботи та високоцитовані науковці. Як визначаються Citation Laureates™, яким чином вони пов’язані з Нобелівською премією. І практичний блок як працювати з профілем автора у Web of Science. Куди зник Publons? Як поєднати кілька колекцій документів одного автора. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Реєстрація оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15–11:15 https://bit.ly/3LW4KDe

16:15–17:15 https://bit.ly/3dXCRy7

Серія Research Smarter

27 жовтня 2022

Тема: Research Smarter: Збільшення вашого наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals)

Тези: Науково-дослідні установи світу зробили Цілі сталого розвитку ООН невід'ємною частиною своїх місій. Для просування досліджень, спрямованих на вирішення глобальних проблем вам потрібні надійні базові орієнтири. Використовуючи правильні дані та інструменти, ви можете покращити свої дослідження, орієнтуючи їх на досягнення цілей сталого розвитку. На цьому вебінарі ви дізнаєтесь, як Web of Science та InCites інструменти Clarivate допоможуть: • дослідити причини сьогоднішніх наукових проривів • знаходити основу для подальших відкриттів у різних дисциплінах • швидко оцінити поточне дослідне середовище

Реєстрація перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15–11:15 https://bit.ly/3LT8kOE


9 червня 2022. Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором

Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3GePbEa
- 16:15–17:15: https://bit.ly/3n5brYB

14 червня 2022. Clarivate для науковців

Мета вебінару нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote - оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click пошук повних текстів, Publons презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та тих хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3PvJPIG
- 16:15–17:15: https://bit.ly/3MHd2Pa

28 червня 2022. Research Smarter: Світ цитувань

Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні.Звіт по цитуванню та пов'язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: (київський час; натисніть на Register та заповніть анкету)
- 10:15–11:15: https://bit.ly/39E8WIV

30 червня 2022. Research Smarter: Новий Journal Citation Reports

Що чекає нас в новому Journal Citation Reports? Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в тч імпакт-фактор журналу, і його варіації, JCI квартиль та інші. І як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергова видатна публікація.
Реєстрація: (київський час; натисніть на Register та заповніть анкету)
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3PD4o60

Вебінари компанії "Clarivate" українською мовою у квітні:
7 квітня 2022,
Тема: Хижацькі видання: розпізнати та уникнути
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3KTamwt
16:15–17:15 https://bit.ly/33cT5Op

https://bit.ly/33cT5Op?elqTrackId=5369ce3885b64eebafbf6dce32b417bd&elqaid=4204&elqat=2

12 квітня 2022,
Тема: "EndNote": оформлення бібліографії статті за форматом журналу
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3qdj2Gb
16:15–17:15 https://bit.ly/3wkoN8P

14 квітня
Тема: Авторські профілі науковця
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/36fp95Q

26 квітня 2022,
Тема: "Research Smarter": Рішення Clarivate для позиціонування ВНЗ у GRAS рейтингу
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3IsKLJ1

28 квітня 2022
Тема: "Research Smarter": Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3InqlkE


Вебінари Серії "Clarivate науковцям" 2022 о 16:15–17:15 (Web of Science).

Після переходу за посиланням заповніть реєстраційну анкету що ховається під кнопкою *Register (натисніть на слово)*.

*13 січня 2022*

Реєстрація: https://bit.ly/3pHtRQZ

*10 лютого 2022*

Реєстрація: https://bit.ly/3HIJ3U8

*10 березня *

Реєстрація: https://bit.ly/31yYJtJ

*7 кв**ітня*

Реєстрація: https://bit.ly/33cT5Op

*5 травня*

Реєстрація: https://bit.ly/3JRQuKG

*9 Червня*

Реєстрація: https://bit.ly/3n5brYB

*7 Липня*

Реєстрація: https://bit.ly/3f1Aast

*11 Серпня*

Реєстрація: https://bit.ly/3395z9N

*8 Вересня*

Реєстрація: https://bit.ly/3zC06EC

*6 Жовтня*

Реєстрація: https://bit.ly/3eZeSM2

*10 Листопада*

Реєстрація: https://bit.ly/3t5Laxi

*8 грудня*

Реєстрація: https://bit.ly/3t2GGXY


Записи вебінарів компанії Clarivate (Web of Science)

https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg


Програма вебінарів компанії Elsevier 2-14 грудня 2021 року


Вебінар компанії Clarivate (Web of Science)
9 грудня 2021 *16:15–17:15*
Тема: Web of Science Core Collection – звіт за 2021
*Реєстрація*: https://bit.ly/38v8WrB

https://bit.ly/38v8WrB?elqTrackId=e2eecedbc13444448d3c57c85abab438&elqaid=4204&elqat=2


 >>Програма вебінарів компанії Elsevier з 21 по 28 жовтня 2021 року<<


Програма вебінарів ДНТБ і МОН України : "Інструменти ORCID для науковців"
29 вересня - 4 жовтня 2021 року


>>Програма вебінарів компанії Clarivate з 11 - 14 жовтня2021 року<<

>>Програма вебінарів компанії "Clarivate", 7-9 вересня 2021 року<<

>>Семінар Elsevier 20 липня, 3 і 17 серпня 2021 року<<

>> Вебінар Web of Science 08 липня 2021 року << 

Вебінари компанії «Наукові Публікації - Publ.Science» 17-21 травня 2021 року

<https://ua.publ.science/uk?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=
254693332&utm_content=%F0%9F%93%85Cikl+vebinariv+pro+naukometriu%21+Oficijnij+sertifikat+za+pereglad
>

*продовжує проводити безоплатні вебінари* на тему наукометрії
та розповідати Вам про головні аспекти публікаційної діяльності вченого в
міжнародних наукометричних базах даних *Scopus* та *Web of Science*.

*Кожен будній день, починаючи з 17.05.2021 о 16:00, Ви матимете змогу
детально дізнатися про одну з п'яти наукометричних тем, а саме:*

- Пн – Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?
<https://ua.publ.science/uk/webinars/bazis-naukometriyi-shcho-komu-navishcho--93?
utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=254693332&utm_content
=%F0%9F%93%85Cikl+vebinariv+pro+naukometriu%21+Oficijnij+sertifikat+za+pereglad
>

- Вт – Головні метрики сучасної науки
<https://ua.publ.science/uk/webinars/golovni-metriki-suchasnoyi-nauki-96?utm_medium=email&utm_source
=UniSender&utm_campaign=254693332&utm_content=
%F0%9F%93%85Cikl+vebinariv+pro+naukometriu%21+Oficijnij+sertifikat+za+pereglad
>

- Ср – Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації
<https://geteml.com/ua/mail_link_tracker?hash=66ipre5fjuy555cot1dh5557k8p5g8rqqw5qqzzfmtgsn1r7k86baiz7unxexs3noybpj8jp466cnjjpwuh6h1obuoapoecf56
caomg5tjthwukjtup7y&url=aHR0cHM6Ly91YS5wdWJsLnNjaWVuY2UvdWsvd2ViaW5hcnMvb3Nub3ZpLXNjb3B1cy1wcm9ibGVtYXRpa2Etc2Ftb3N0
aXlub3lpLXB1Ymxpa2F0c2l5aS0tOTk_dXRtX21lZGl1bT1lbWFpbCZ1dG1fc291cmNlPVVuaVNlbmRlciZ1dG1fY2FtcGFpZ249MjU0NjkzMzMy
JnV0bV9jb250ZW50PSVGMCU5RiU5MyU4NUNpa2wrdmViaW5hcml2K3BybytuYXVrb21ldHJpdSUyMStPZmljaWpuaWorc2VydGlmaWthdCt6Y
StwZXJlZ2xhZA~~&uid=MzA5MjI0MQ~~&ucs=8a32d349699bdcfbffa300cd95e9f39a
>

- Чт – Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації
<https://geteml.com/ua/mail_link_tracker?hash=6om8xzacpp7em8cot1dh5557k8p5g8rqqw5qqzzfmtgsn1r7k86b1qdh7qoowjmw
1phuuudfjyeeskffpkh8ftck45cpoecf56caomg5tjthwukjtup7y&url=aHR0cHM6Ly91YS5
wdWJsLnNjaWVuY2UvdWsvd2ViaW5hcnMvb3Nub3ZpLXdlYi1vZi1zY2llbmNlLXB
yb2JsZW1hdGlrYS1zYW1vc3RpeW5veWktcHVibGlrYXRzaXlpLS0xMDI_dXRtX2
1lZGl1bT1lbWFpbCZ1dG1fc291cmNlPVVuaVNlbmRlciZ1dG1fY2FtcGFpZ249MjU
0NjkzMzMyJnV0bV9jb250ZW50PSVGMCU5RiU5MyU4NUNpa2wrdmViaW5hcm
l2K3BybytuYXVrb21ldHJpdSUyMStPZmljaWpuaWorc2VydGlmaWthdCt6YStwZ
XJlZ2xhZA~~&uid=MzA5MjI0MQ~~&ucs=8218571b416752fc7c1e28be3e8ddd07
>

- Пт – Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час
публікації?
<https://geteml.com/ua/mail_link_tracker?hash=6pj54984ucycufcot1dh5557k8p5g8rqq
w5qqzzfmtgsn1r7k86b77hraj8i4wbksbc9x
ka9najfbi87jb7jggbsjzapoecf56caomg5tjthwukjtup7y&url=aHR0cHM6Ly91YS5wd
WJsLnNjaWVuY2UvdWsvd2ViaW5hcnMvdG9ua29zaGNoaS1uYXVrb3ZvZ28ta
29uc2FsdGluZ3UteWFrLWVrb25vbWl0aS1jaGFzLXBpZC1jaGFzLXB1Ymxpa2
F0c2l5aS0tMTA1P3V0bV9tZWRpdW09ZW1haWwmdXRtX3NvdXJjZT1Vbml
TZW5kZXImdXRtX2NhbXBhaWduPTI1NDY5MzMzMiZ1dG1fY29udGVudD0lRj
AlOUYlOTMlODVDaWtsK3ZlYmluYXJpditwcm8rbmF1a29tZXRyaXUlMjErT2Z
pY2lqbmlqK3NlcnRpZmlrYXQremErcGVyZWdsYWQ~&uid=MzA5MjI0MQ~~&ucs=79f855a00cb0c28593b521b4e84e506a
>

*Вас очікує тільки найважливіша інформація і практичні поради для
реалізації свого потенціалу в сфері наукометрії та науки. Важливо! * *Кожен
учасник, відвідавший 4 або 5 вебінарів циклу, отримає сертифікат нового
зразка, який він зможе пред'явити в своїй науковій організації для
підвищення кваліфікації, а також корисні матеріали для своєї подальшої
роботи.*

Якщо Ви хочете дізнатися, як успішно вести свою публікаційну
діяльність – реєструйтеся на безкоштовний цикл вебінарів від компанії *«Наукові
публікації – Publ.Science»*
<https://geteml.com/ua/mail_link_tracker?hash=66kajbchk63ucdcot1dh5557k8p5g8rqqw5qqzzfmtgsn1r7k86bat5xpunx34d6s1xqq9sy
c95q9obkeu79psp1u4opoecf56caomg5tjthwukjtup7y&url=aHR0cHM6Ly91YS5wdWJsLnNjaW
VuY2UvdWs_dXRtX21lZGl1bT1lbWFpbCZ1dG1fc291cmNlPVVuaVNlbmRlciZ1dG1fY2Ftc
GFpZ249MjU0NjkzMzMyJnV0bV9jb250ZW50PSVGMCU5RiU5MyU4NUNpa2wrdmViaW
5hcml2K3BybytuYXVrb21ldHJpdSUyMStPZmljaWpuaWorc2VydGlmaWthdCt6YStwZXJl
Z2xhZA~~&uid=MzA5MjI0MQ~~&ucs=8cbf369dd940ea5d391bd093662172f4
>

Зареєструватися
<https://geteml.com/ua/mail_link_tracker?hash=6gd5g1n6xhcxwdcot1dh5557k8p5g8rqqw5qqzzfmtgsn1r7k86bzjhpij4zc3p3hg3j7atwe7
3mmbqce7godj8nthapoecf56caomg5tjthwukjtup7y&url=aHR0cHM6Ly91YS5wdWJsLnNja
WVuY2UvdWsvd2ViaW5hcnM_dXRtX21lZGl1bT1lbWFpbCZ1dG1fc291cmNlPVVuaV
NlbmRlciZ1dG1fY2FtcGFpZ249MjU0NjkzMzMyJnV0bV9jb250ZW50PSVGMCU5RiU
5MyU4NUNpa2wrdmViaW5hcml2K3BybytuYXVrb21ldHJpdSUyMStPZmljaWpuaWorc
2VydGlmaWthdCt6YStwZXJlZ2xhZA~~&uid=MzA5MjI0MQ~~&ucs=8236a0345c8009a116ec08fe957ae896
>

ScienceDirect

ScienceDirect (навчальні вебінари)

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier

Вебінари українською Web of Science 2021.pdf

Цикл навчальних вебінарів з наукометрії

Завантажити презентацію семінару "Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень"

CiteScore Metrics 2011-2018

Список Google Scholar

Інструкція Скопус

Scopus 2018.xls

Scopus 2017.xls

Scopus 2016.xls

Web of Science 2018.pdf

Web of Science 2017.pdf

IF 2017

Web of Science 2016.pdf

IF 2016

Web of Science 2015.pdf

IF 2015

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru