EN   UA

5 лютого 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з ініціативи кафедри філософії та педагогіки й організаційного сприяння Відділу соціально-культурного розвитку Університету відбулося урочисте відкриття банерної виставки “Євген Коновалець – легенда нації” Історико-меморіального музею полковника Євгена Коновальця.

1 4

У відкритті виставки взяв участь відомий український історик, громадський діяч, перекладач Іван Сварни́к, який звернувся до університетської спільноти і зазначив, що “рядки національного гімну «душу й тіло ми положим за нашу свободу» якнайбільше стосуються Євгена Коновальця – людини, котра загинула за Українську державу і котра могла змінити хід історії”. Іван Сварни́к коротко охарактеризував постать Євгена Коновальця як політика, інтелігента, просвітянина, військового, державного та громадського діяча. 

Детальніше: Відкриття виставки “Євген Коновалець – легенда нації”

зображення viber 2024 01 30 17 45 38 558У святковий день Трьох святих до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з душпастирським візитом та Йорданською водою завітав студентський капелан Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії Української Греко-Католицьклї Церкви, отець Віталій Караман.

Молитва за успіхи, нові досягнення та здоров’я колективу Університету і студентства прозвучала у кабінеті в. о. ректора, професора Івана Парубчака зі співочим супроводом учасників студентської хорової капели «Ватра» та керівника ВСКРУ Тетяни Купчак. Отець благословив працівників та керівництво Університету й окропив присутніх цілющою Йорданською водою.

Детальніше: Душпастирський візит з Йорданською водою