EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Каталог: ветеринарий факультет
Каталог вибіркових дисциплін підготовки здобувачів за спеціальність 211 «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» (Магістр) Скорочена форма навчання <<переглянути>>

Каталог вибіркових дисциплін підготовки здобувачів за спеціальність 211 «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» (Магістр) Повна форма навчання <<переглянути>>

Каталог: біолого-технологічний факультет

Водні біоресурси

Технологія виробництва переробки продуктів тваринництва

Вибіркові суспільні 3,4,5,6 семестр (архів zip)

Вибіркові іноземні мови (архів zip)

Робочі програми

“ГОДІВЛЯ ЕКЗОТИЧНИХ ТВАРИН ” напрям підготовки 6.090102
“Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”

“ДЕКОРАТИВНЕ ТВАРИННИЦТВО” напрям підготовки 6.090 102
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

ЕКОЛОГІЯ ЖИВЛЕННЯ напрям підготовки 6.090.102
„Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва ”

ЕТОЛОГІЯ ТВАРИН напрям підготовки 6.090.102
„Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва ”

«ЗБЕРІГАННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ КОРМІВ» напрям підготовки 6.090102
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

ЗООТЕХНІЧНИЙ ОБЛІК ТА АВТОМАТИЧНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ У ТВАРИННИЦТВІ напрям підготовки 6.090102 „Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва ” ОКР «Бакалавр»

РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Технологія виробництва продукції козівництва» напрям підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» ОКР «Бакалавр»

«Луківництво» напрям підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

“ОСНОВИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ” напрям підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва» ОКР (бакалавр)

“Радіобіологія” напрям підготовки 6.090102 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”

«РАЦІОНАЛЬНЕ ЖИВЛЕННЯ ЛЮДЕЙ» напрям підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

«ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА РОСЛИННИХ КОРМІВ» напрям підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

"БІОЛОГІЧНІ РЕСУРСИ ГІДРОСФЕРИ", спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС БакалаврБІОЛОГІЧНІ РЕСУРСИ ГІДРОСФЕРИ", спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС Бакалавр

"ГІДРОРАДІОЕКОЛОГІЯ",спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС Бакалавр

"ОСНОВИ РИБООХОРОНИ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА", спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС Бакалавр

"ОСНОВИ ТВАРИННИЦТВА", спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС Бакалавр

"РИБОЇДНІ ПТАХИ", спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС Бакалавр

"ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ В АКВАКУЛЬТУРІ", спеціальність 207 Водні біоресурси та аквакультура, ОС Бакалавр

Каталог: факультету харчових технологій та біотехнології

Kаталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія (2019 - 2020 н. р. )
Kаталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія (2020-2021 н. р.)

Kаталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 181 "Харчові технології" (2019-2020 н. р.)
Kаталог вибіркових дисциплін для здобувачів спеціальності 181 "Харчові технології" (2020-2021 н. р.)

Каталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія 2020-2021 н. р. Магістр

Каталог: факультету економіки та менеджменту
Каталог факультету ветеринарної гігієни, екології та права

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»