- Деталі
-
Перегляди: 10
Шановні Колеги! Інформуємо вас про можливість доступу до
курсів наших нових партнерів - платформи FutureLearn
Компанія FutureLearn надає доступ до понад 600 курсів (Short Courses) безкоштовно для закладів освіти та їхніх студентів у рамках ініціативи TWINNING. Для того, щоб отримати доступ до платформи студенти повинні мати корпоративні пошти.
Якщо у процесі користування платформою ви зацікавитесь в додатковій можливості доступу до курсів ExpertTracks або Microcredentials, у випадку аргументованої потреби необхідно звернутись до представників платформи FutureLearn з метою перевірки такої можливості (увесь цифровий контент на платформі є власністю закладів освіти та може бути наданий в безкоштовне користування лише за їхньої згоди).
Також якщо Університет зацікавлений у розміщенні освітнього контенту на платформі FutureLearn, то потрібно через Відділ міжнародних зв'язків звернутись до представників платформи FutureLearn для ознайомлення з умовами та її можливостями
Для приєднання до платформи український заклад освіти укладає договір із компанією FutureLearn. Щоб розпочати процес приєднання необхідно звернутись до представників платформи FutureLearn із запитом на приєднання за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та надіслати копію листа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 📧
Більше інформації про платформу ви знайдете у презентації,
яка надіслана файлом під цим дописом 👇🏼
- Деталі
-
Перегляди: 27
Еразмус+ - це не лише про знання, які ти отримаєш в університеті. Це - як прожити коротке, проте зовсім інше від звичного життя. Змінюється все – від аудиторії, в якій проводяться пари, до ліжка, на якому ти звик спати, і того самого магазинчику біля дому.
Це «чистий аркуш», хоча тимчасовий – нова країна, місто, викладачі та люди навколо. Це можливість почати робити усе так, як ти зараз вважаєш правильним. Це побачити себе іншим.
Еразмус+ - це простір для студентів, що прагнуть пробувати, шукати щось нове, переглядати свої вже наявні знання. Програма для тих, хто цінує досвід.
- Деталі
-
Перегляди: 164
Механізми проникнення українських ЗВО до роботи Європейських альянсів активно дають свої результати та започатковують нові проєкти.
Завдяки нашому партнерові - Вроцлавському університету природничих наук наш університет був представлений в установчому засіданні нового проєкту INTERACT за підтримки Польського агентства академічних обмінів NAWA для активної співпраці з Альянсом EUGREEN.
Проректор з науково педагогічної роботи Ігор Двилюк та начальниця відділу міжнародних зв’язків Оксана Палич взяли участь у робочих зустрічах на базі Університет Екстремадури (м. Касерес, Іспанія), який прийняв велику делегацію 9 європейських та 10 українських університетів.
Детальніше: Інтернаціоналізація освіти у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та...- Деталі
-
Перегляди: 258
Наш університет став одним із 10 українських ЗВО, які мають честь бути учасниками проєкту взаємодії (INTERACT project) в рамках проєкту EU GREEN (Альянс європейських університетів сталого розвитку), заснованого в рамках програми ERASMUS+ дев’ятьма установами-партнерами, які створять один із перших «Університетів майбутнього».
Метою проекту INTERACT є залучення українських університетів-партнерів до зустрічей та інших заходів консорціуму EU GREEN.
Безпосереднім результатом проекту буде створення міжнародної мережі університетів, яка стане основою для довгострокової тісної співпраці між консорціумом EU Green та університетами з України. Це дасть змогу консолідувати та формалізувати існуючі зв’язки та розширити міжнародну співпрацю.
Довгостроковим ефектом проекту стане розбудова потенціалу українських університетів на міжнародній арені через їх популяризацію під час багатьох заходів, організованих у рамках проєкту EU GREEN.
Детальніше: ЛНУВМБ ім. С. Ґжицького - учасник проєкту INTERACT у рамках EU GREEN (ERASMUS+)- Деталі
-
Перегляди: 242
11 листопада 2022 року відбулася перша робоча онлайн зустріч представників нашого Університету з партнерами Українського вільного університету (м. Мюнхен, Німеччина). У липні цього року ми підписали двосторонній договір, у якому, окрім іншого, зазначалася можливість співпраці в рамках подвійних дипломів. Після певних напрацювань сторони виявили бажання зустрітися та поспілкуватися.
У привітальному слові проф. Володимир Стибель ознайомив пані ректорку проф. др. Марію Пришляк з історією нашого Університету, окреслив тенденції розвитку, зокрема у міжнародній співпраці.
Детальніше: Зустріч проф. Володимира Стибеля з пані ректоркою Українського вільного університету (Мюнхен)- Деталі
-
Перегляди: 238
19.10.2022 (початок о 14.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM за участю:
- Клер Ексел - Берг, міжнародної консультантки і юристки з вищої освіти компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія);
- Ніни Дейвіс - директорки з міжнародної та стратегічної взаємодії Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія),
- Імельди МакГоннелл – голови студентської ради,
- Мікеле Мілнера – директора відділу навчання та добробуту;
- Джона Фішвіка – старшого викладача та директора курсу;
- Оксани Палич - начальниці відділу міжнародних зв’язків Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнгологій ім. С. Ґжицького;
- Ігоря Турка – першого проректора,
- Ігоря Двилюка – проректора з науково-педагогічної роботи;
- Юрія Стронського – декана факультету ветеринарно=ї медицини,
- Михайла Подоляка - завідувача кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми,
- Христина Леськів – заступниці декана факультету ветеринарної медицини. Детальніше: Прес-реліз онлайн-зустрічі в рамках твінінг - проекту
- Деталі
-
Перегляди: 203
Цього літа в мене була чудова можливість стати учасником Літньої Школи у Вроцлавському природничому університеті. Цей досвід не переказати словами. Була змога послухати багато цікавих лекцій та засвоїти нову інформацію на практиці, відвідуючи майстер-класи. Школа тривала два тижні, і цей час пройшов непомітно. Також, для нас було організовано багато цікавих подій, під час яких була нагода краще познайомитись з іншими учасниками програми та поспілкуватись з цікавими людьми. Програма була гарно спланована, з можливістю поєднання приємного з корисним.
Перед тим, щоб стати учасником Літньої Школи, потрібно було пройти відбір. Він складався з двох етапів. Перший етап – заповнення анкети, в якій потрібно вказати тварин, з якими хотілося б працювати (коти та собаки, або коні), другий – онлайн-співбесіда. Так, як я обрала дрібних тварин, програма Літньої Школи пропонувала ознайомитись з трьома спеціалізаціями, а саме кардіологією, онкологією та репродукцією. Протягом першого тижня ми долучались до онлайн-лекцій. Їх нам проводили викладачі з університетів Польщі, Італії, Австрії, Румунії та Франції. Було неймовірно цікаво слухати про нові дослідження в науці з різних країн світу. Скільки ж цікавої інформації про ветеринарну медицину нам вдалось почерпнути!
Детальніше: Літня Школа у Вроцлаві- Деталі
-
Перегляди: 282
30.06.2022 (початок о 12.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM (https://consultcormack.zoom.us/j/86221879785?pwd=5WeSVky0Btj0xy6mdYfpg7w09ubCj6.1&from=addon) за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Ґінтарас Степановічюс, Директор (Центральна та Східна Європа), Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.
Детальніше: Прес-реліз онлайн-зустрічі в рамках твінінг - проекту- Деталі
-
Перегляди: 295
28 червня 2022 року за участю представників українських та британських Університетів, Послів України та Великобританії, Адміністрації Президента України відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького та Королівським ветеринарним коледжем (м. Лондон, Великобританія) в рамках твінінг - програми, яка передбачає технічну підтримку, довгострокове партнерство між освітніми установами, академічну мобільність студентів та викладачів, запровадження спільних проєктів та розвиток дослідницького потенціалу ЛНУВМБ ім. С. З. Ґжицького в умовах війни.
- Деталі
-
Перегляди: 179
13.06.2022 (початок о 12.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM (https://consultcormack.zoom.us/j/83983887065?pwd=RkErNkw1THFMRTF3d3BSN2laQzhTdz09&from=addon) за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Клер Ексел - Берг, міжнародної консультантки і юристки з вищої освіти, Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.
Детальніше: Прес-реліз онлайн-зустрічі в рамках твінінг - проекту- Деталі
-
Перегляди: 278
26.05.2022 (початок о 13.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Клер Ексел - Берг, міжнародної консультантки і юристки з вищої освіти, Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.
Зміст заходу: під час ознайомчої зустрічі відбулася презентація обох закладів освіти. Обидва університети обговорили напрямки співпраці, а також пані Дейвіс зазначила, що є можливість залучити Раду ветеринарних шкіл та Британську ветеринарну асоціацію для посилення підтримки.
Було обговорено концепцію Twinning, яка спрямована на створення глибокого та довготривалого партнерства, що дозволить підтримувати ЛНУВМБ ім. С.Ґжицького як у коротко-, так і в довгостроковій перспективі. Також наголошувалося, що вся підтримка має бути спрямована на те, щоб дозволити університету підтримувати зв’язок у цей нелегкий час із співробітниками та студентами, що є життєво важливо для виживання та розвитку університету.
Twinning має дозволити ключовим групам зацікавлених сторін в обох університетах об’єднатися та працювати разом (студенти, співробітники, науковці), а також запропонувати інституційну підтримку.