EN   UA

2 2

11 листопада 2022 року відбулася перша робоча онлайн зустріч представників нашого Університету з партнерами Українського вільного університету (м. Мюнхен, Німеччина). У липні цього року ми підписали двосторонній договір, у якому, окрім іншого, зазначалася можливість співпраці в рамках подвійних дипломів. Після певних напрацювань сторони виявили бажання зустрітися та поспілкуватися.

У привітальному слові проф. Володимир Стибель ознайомив пані ректорку проф. др. Марію Пришляк з історією нашого Університету, окреслив тенденції розвитку, зокрема у міжнародній співпраці.

Детальніше: Зустріч проф. Володимира Стибеля з пані ректоркою Українського вільного університету (Мюнхен)

зображення viber 2022 10 19 15 05 46 502

19.10.2022 (початок о 14.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM за участю:

 • Клер Ексел - Берг, міжнародної консультантки і юристки з вищої освіти компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія);
 • Ніни Дейвіс - директорки з міжнародної та стратегічної взаємодії Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія),
 • Імельди МакГоннелл – голови студентської ради,
 • Мікеле Мілнера – директора відділу навчання та добробуту;
 • Джона Фішвіка – старшого викладача та директора курсу;
 • Оксани Палич - начальниці відділу міжнародних зв’язків Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнгологій ім. С. Ґжицького;
 • Ігоря Турка – першого проректора,
 • Ігоря Двилюка – проректора з науково-педагогічної роботи;
 • Юрія Стронського – декана факультету ветеринарно=ї медицини,
 • Михайла Подоляка - завідувача кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми,
 • Христина Леськів – заступниці декана факультету ветеринарної медицини. Детальніше: Прес-реліз онлайн-зустрічі в рамках твінінг - проекту

 

1m

   Цього літа в мене була чудова можливість стати учасником Літньої Школи у Вроцлавському природничому університеті. Цей досвід не переказати словами. Була змога послухати багато цікавих лекцій та засвоїти нову інформацію на практиці, відвідуючи майстер-класи. Школа тривала два тижні, і цей час пройшов непомітно. Також, для нас було організовано багато цікавих подій, під час яких була нагода краще познайомитись з іншими учасниками програми та поспілкуватись з цікавими людьми. Програма була гарно спланована, з можливістю поєднання приємного з корисним.

   Перед тим, щоб стати учасником Літньої Школи, потрібно було пройти відбір. Він складався з двох етапів. Перший етап – заповнення анкети, в якій потрібно вказати тварин, з якими хотілося б працювати (коти та собаки, або коні), другий – онлайн-співбесіда. Так, як я обрала дрібних тварин, програма Літньої Школи пропонувала ознайомитись з трьома спеціалізаціями, а саме кардіологією, онкологією та репродукцією. Протягом першого тижня ми долучались до онлайн-лекцій. Їх нам проводили викладачі з університетів Польщі, Італії, Австрії, Румунії та Франції. Було неймовірно цікаво слухати про нові дослідження в науці з різних країн світу. Скільки ж цікавої інформації про ветеринарну медицину нам вдалось почерпнути!

Детальніше: Літня Школа у Вроцлаві

30.06.2022 (початок о 12.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM (https://consultcormack.zoom.us/j/86221879785?pwd=5WeSVky0Btj0xy6mdYfpg7w09ubCj6.1&from=addon) за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Ґінтарас Степановічюс, Директор (Центральна та Східна Європа), Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.

Детальніше: Прес-реліз онлайн-зустрічі в рамках твінінг - проекту

28 червня 2022 року за участю представників українських та британських Університетів, Послів України та Великобританії, Адміністрації Президента України відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького та Королівським ветеринарним коледжем (м. Лондон, Великобританія) в рамках твінінг - програми, яка передбачає технічну підтримку, довгострокове партнерство між освітніми установами, академічну мобільність студентів та викладачів, запровадження спільних проєктів та розвиток дослідницького потенціалу ЛНУВМБ ім. С. З. Ґжицького в умовах війни.

Детальніше: ЛНУВМБ ім. С.Ґжицького та Королівський ветеринарний коледж (Федеральний університет Лондона) –...

13.06.2022 (початок о 12.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM (https://consultcormack.zoom.us/j/83983887065?pwd=RkErNkw1THFMRTF3d3BSN2laQzhTdz09&from=addon) за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Клер Ексел - Берг, міжнародної консультантки і юристки з вищої освіти, Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.

Детальніше: Прес-реліз онлайн-зустрічі в рамках твінінг - проекту

26.05.2022 (початок о 13.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM  за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Клер Ексел - Берг, міжнародної консультантки і юристки з вищої освіти, Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.

Зміст  заходу: під час ознайомчої зустрічі відбулася презентація обох закладів освіти.  Обидва університети обговорили напрямки співпраці, а також пані Дейвіс зазначила, що є можливість залучити Раду ветеринарних шкіл та Британську ветеринарну асоціацію для посилення підтримки.

Було обговорено концепцію Twinning, яка спрямована на створення глибокого та довготривалого партнерства, що дозволить підтримувати ЛНУВМБ ім. С.Ґжицького як у коротко-, так і в довгостроковій перспективі. Також наголошувалося, що вся підтримка має бути спрямована на те, щоб дозволити університету підтримувати зв’язок у цей нелегкий час із співробітниками та студентами, що є життєво важливо для виживання та розвитку університету.

Twinning має дозволити ключовим групам зацікавлених сторін в обох університетах об’єднатися та працювати разом (студенти, співробітники, науковці), а також запропонувати інституційну підтримку.

0 02 0a 618ccd9f5b2e275fc9f93b1cde5bf2fbcc2caada1ce19a6c627af6f9f540f8d4 2a2b7e4e3e88a543

Саме сюди мені пощастило потрапити за програмою Erasmus+. Місто має багату архітектурну спадщину та давню історію. Можна відвідати безліч унікальних архітектурних пам’яток, які поєднують в собі різні європейські стилі.

Проте, я полюбила це місто не лише завдяки багатству архітектури, культури та історії, а передусім завдяки людям. Поляки – неймовірний народ. І зараз, у такий непростий для нас, українців, час вони готові простягнути нам руку допомоги та підтримати не лише словом, а й ділом. Від початку війни у центрі Вроцлава відбуваються мітинги, зустрічі, акції з підтримки України. Звідусіль лунає українська музика, а майже на кожній будівлі висить синьо-жовтий стяг.

Детальніше: Вроцлав – чарівне місто Нижньосілезійького воєводства Польщі