18 жовтня на базі Народного музею метрології та вимірювальної техніки, який функціонує при ДП «Львівстандартметрологія» відбулося заняття із дисципліни «Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища». Для студентів-екологів 3-го та 4-го курсів ФВГЕП його провели доценти кафедри екології О.В.Мацуська, С.Й. Кропивка та директор Народного музею метрології та вимірювальної техніки І.І.Сидорко.

Унікальна колекція музею відображає історичний розвиток вимірювальної техніки ще із початку XX століття до наших днів і налічує 650 експонатів.
Експозиція музею розпланована за видами вимірювань, де широко представлені засоби вимірювальної техніки минулих років вітчизняного та іноземного виробництва.

Серед таких засобів вимірювання, слід відзначити: тягарці скляні 1 кг, 1 фунт, 200, 100, 50, 10 і 1 г 1-го розряду для повірки тягарців нижчих розрядів (1915 р., Росія); вагу плечеву з межею зважування 55 кг (1884 р.); спиртомір металевий з накладними гирьками з діапазоном вимірювання 20-90 умовних одиниць (1915 р., Росія); мірники взірцеві 1-го розряду (1930 р., Німеччина); ампервольтметр (1891 р., США); морський хронометр (1960 р., СРСР); поршневий манометр (1850 р., США)…
Отож майбутні фахівці в галузі метрології та стандартизації змогли побачити, з якою технікою працювали їхні попередники, і навіть спробували свої вміння у вимірюванні деяких показників.