Під таким гаслом відбулася екскурсія студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини 14 підгрупи.
Серед насичених студентських днів дуже актуальною виступає година «Основ української державності, культури та духовності», коли з’являється хороша можливість вдихнути Львів, оглянути його велич і зазирнути всередину.

Традиційною дорогою в історичне минуле виступає фортифікаційна споруда, пам'ятка ренесансної оборонної архітектури – музей зброї «Арсенал».

Однією з найпрекрасніших і романтичніших прикрас центральної частини старого Львова є унікальний пам’ятник архітектури епохи Відродження, добре відомий як Італійський дворик, яку також називають Королівською кам'яницею. Хоча в ньому гармонійно передається атмосфера двориків Венеції та Риму, проте в повітрі давно витає запах львівської запашної кави.

Апте́ка-музе́й «Під чорним орлом» — діюча аптека-музей, найдавніша з існуючих у Львові аптек, розташована на площі Ринок у наріжному будинку, яким починаються вулиці Друкарська та Ставропігійська. В унікальному аптечному музейному комплексі демонструються більш ніж три тисячі рідкісних експонатів, зібраних науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами.

Несучи глибоко в душі свою місію – бути справжніми лікарями ветеринарної медицини, найбільші «умільці» 14 підгрупи випробовували на міцність музейні експонати.

Насправді, було весело, цікаво, пізнавально і так, що хочеться частіше зазирати на Львів студентськими очима. Особливу подяку хотілось би висловити Василю Гунчаку, Марті Гураль, Андрію Демидову, Володимиру Янушу, Іллі Никифоруку, Вероніці Думанській за організацію, хорошу атмосферу, а заступнику декана з виховної роботи Євгену Гащуку – за подаровану мандрівку містом.
І. Коломієць, доцент