02 25 24

21 березня відбулася чергова гостьова лекція, яку організувала кафедра фармакології та токсикології. Цього разу гостем у нашому Університеті був Олександр Старовір, керівник Представництва Інтервет Ейдженсіз Б.В. в Україні.

Про інновації компанії та філософію підходу до застосування протипаразитарних препаратів у різних лікарських формах поділився досвідом Олександр Старовір.

На цій лекції студенти слухали не лише про протипаразитарні препарати, але й про зміну парадигми отримання знань, про готовність студентів до самостійного фахового життя, про необхідність бути наполегливим у здобутті знань та вміння самостійно працювати.

“А от інформацію, яку я вам подаю або ваші викладачі подають, варто перевіряти у PubMed, електронній базі даних медичних і біологічних публікацій. Це спосіб знайти цікавий матеріал та навчитися вчитися самостійно”, – підсумував Олександр Старовір.

Допис підготувала Алла Винярська, доцент кафедри фармакології та токсикології