18 серпня 2023 року, на базі нашого університету відбувся урочистий освітньо-інформаційний форум «Стан та перспективи галузі бджільництва».
До вітального слова та вручення відзнак передовим пасічникам і працівникам галузі долучилися представники Львівської облдержадміністрації та обласної ради, зокрема заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко, в. о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод, начальник Львівської районної військової адміністрації Христина Замула.

244
 У конференції брали участь представники університету: проректор з наукової роботи Олег Мирославович Федець; проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Володимирович Двилюк; завідувач кафедри технології виробництва і переробки продукції дрібних тварин Юрій Володимирович Ковальський.

У рамках даного заходу проведено інформаційно-практичну конференцію, в якій взяли участь провідні фахівці галузі бджільництва, освіти та агропромислового комплексу Львівщини. Тематика доповідей стосувалася практичних аспектів бджільництва, економічних та фінансових питань галузі, ветеринарного забезпечення:
– «Стан галузі бджільництва. Інструменти фінансової підтримки для розвитку галузі» – Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.
– «Ветеринарно-санітарний нагляд у пасічництві. План дій при отруєнні бджіл» – Володимир Горчин, головний спеціаліст відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.
– «Практичні аспекти та біологічне обґрунтування кормозабезпечення бджіл» – Андрій Дружбяк, кандидат сільськогосподарських наук, асистент кафедри технології виробництва і переробки продукції дрібних тварин.
– «Розширення ринків збуту українських медів. Експортні умови та вимоги до продукції» – Богдан Клепач, директор ТОВ «АПІ-ТРЕЙД».
– «Актуальні тенденції та ключові особливості вітчизняного ринку меду на прикладі ОРСП «Шувар» – Тетяна Попович, керівник відділу маркетингу ОРСП «Шувар».

6d
Відзнаку від Львівської облдержадміністрації, за заслуги у розвитку галузі бджільництва, отримав доктор сільськогосподарських наук, професор Юрій Володимирович Ковальський.

42

2e7

25
 У рамках форуму проходила виставка-ярмарок продукції бджільництва, а також сучасного обладнання та реманенту.