Сертифікат ОП Зоофізіотерапія

Вітаємо всіх учасників освітнього процесу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з проходженням акредитації освітньої програми “Зоофізіотерапія”.

На біолого-технологічному факультеті вперше в Україні проводиться підготовка фахівців, які здатні ефективно працювати з тваринами, покращуючи їх життя та благополуччя шляхом розуміння та урахування їхніх поведінкових особливостей, індивідуальних потреб у догляді та утриманні, а також вмінням планувати заходи щодо роботи з тваринами для відновлення їх здоров’я.

Отриманим сертифікатом про акредитацію освітньої програми, офіційно підтверджується відповідність якості освітніх послуг, чинним державним вимогам, освітнім стандартам, та гарантії якості навчання.