У середу, 20 листопада 2019 р. о 14.30 год. в аудиторії №6 відбудеться засідання Вченої ради університету.

1. Про підсумки вступної кампанії 2019 року та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2020 році.
Доповідач: відповідальний секретар ПК Данкович Р.С.
2. Організація профорієнтаційної роботи по забезпеченню якісного набору студентів у 2020 р.
Доповідач: перший проректор Турко І.Б.
3. Про розгляд ліцензійної справи щодо підготовки здобувачів за освітньою програмою першого рівня вищої освіти (бакалавр) спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»
Доповідач: декан ФВГЕП Пеленьо Р.А.
4. Звіт щодо проходження стажування за кордоном викладачів університету за 2019 календарний рік.
Доповідач: декан ФВГЕП доц. Пеленьо Р.А.
5. Щодо присвоєння вченого звання доцента Пундяку Т.О.
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
6. Затвердження методичних рекомендацій «Застосування кислотного мийно-дезинфікуючого засобу «Мілкодез» для санітарної обробки доїльного обладнання та молочного інвентаря
Доповідач: декан ФВГЕП доц. Пеленьо Р.А.
7. Щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача кафедри
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.

Голова Вченої ради
професор В. В.СТИБЕЛЬ