EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


18-20 квітня 2018 року на базі Одеського державного екологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (спеціальність 101 «Екологія»).

Учасниками олімпіади було 132 студенти, які представляли 50 класичних і технічних вищих навчальних заклади України. Від нашого університету участь у даному заході взяли студенти 3-го курсу факультету ветеринарної гігієни, екології та права спеціальності 101 «Екологія» Коцан Богдан і Дічева Марцеліна, які вибороли перемогу у І-у турі олімпіади, що проводився на кафедрі екології та біології.
Рівень знань оцінювався з допомогою тестових завдань, до яких були включені питання з урахуванням спеціальних (фахових, предметних) компетентностей підготовки бакалавра зі спеціальності 101 «Екологія».


В результаті під час оголошення підсумків проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (спеціальність 101 «Екологія») серед класичних вищих навчальних закладів студента Коцана Богдана нагороджено дипломом ІІІ-го ступеня, а студентка Дічева Марцеліна за активну участь у ІІ-у етапі олімпіади відзначена грамотою Одеського державного екологічного університету.
Підготовку учасників до олімпіади здійснювали доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри екології та біології Параняк Р.П. і кандидат с.-г. наук, доцент Нагірняк Т.Б.

Нагірняк Т.Б., доцент кафедри екології та біології

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru