Напередодні Всесвітнього дня довкілля відбулося святкування Дня кафедри екології та біології факультету ветеринарної гігієни, екології та права. У заході взяли участь науковці, викладачі та студенти університету. Також були запрошені колишні працівники кафедри: професор Берко Йосип Миколайович і доцент Макогон Христина Григорівна, які побажали студентам бути активними, творчими, амбітними.

З вітальним словом до учасників заходу виступив декан факультету Руслан Андрійович Пеленьо, який наголосив на важливості таких заходів, адже вони об’єднують викладачів до плідної роботи. Доцент кафедри екології та біології Денис Олександрович Янович побажав успішної праці та закликав до обміну досвідом та думками.
Членами кафедри було виголошено низку науково-практичних заходів у вигляді семінару. Доповідачами виголошено цікаві та змістовні доповіді, зокрема про підготовку наукових проектів екологічного спрямування – доцентом Мацуською Оксаною Василівною; про наукову роботу, яка проводиться на кафедрі зі студентами, також про стажування викладачів за кордоном – доцентом Калин Богданою Миколаївною. Представлена доповідь доцентом Кропивкою Світланою Йосипівною про участь кафедри у проекті з створення першого в Україні агротуристичного кластеру “ГорбоГори”, який в екологічній сфері сприяє загальному покращенню стану довкілля. Доцентом кафедри Буцяк Анною Андріївною та асистентом Градович Ніною Ігорівною була виголошена доповідь про участь студентів-екологів у культурних та виховних заходах кафедрального, університетського та всеукраїнського рівня.

Також, було організовано пам’ятну посадку дерев та розарію на території університету.
Цей День дає можливість обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі відновлення довкілля, збереження життя на Землі і вимагає від нас почуття загальної відповідальності.