У четвер, 25 червня 2020 р. о 11:00 хв. в актовій залі відбудеться засідання Вченої ради університету.

1. Зміни до Правил прийому до ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького в 2020 році.

Доповідач: відповідальний секретар ПК Данкович Р.С.

1. Розподіл ліцензійних обсягів між формами навчання у розрізі спеціальностей

Доповідач: відповідальний секретар ПК Данкович Р.С.

1. Про погодження Положення відокремленого структурного підрозділу «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»

Доповідач: Т.в.о директора Рожищенського коледжу Казимир М.М.

1. Про рекомендацію щодо представлення на присвоєння почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» Ціжа Богдана Романовича.

Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.

1. Про рекомендацію щодо представлення на присвоєння почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» Стояновського Володимира Григоровича

Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.

1. Щодо присвоєння вченого звання професора Чемерису В.А., Пеленьо Р.А.

Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.

1. Про припинення виплати Мусій Л.Я. стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Мартинишина В.П., Верхоляк І.С., Лавринишин Ю.Ю., Халанія М.Р.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І.Я.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Верхолюка М.М. з метою присудження ступеня доктора філософії

1. Про проект Кодексу корпоративної культури учасників освітнього процесу ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького»

Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.

1. Щодо проекту Положення про забезпечення академічної доброчесності та професійної етики ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»

Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.

1. Щодо проекту Положення про комісії з академічної доброчесності ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»

Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.

1. Щодо проекту Положення про комісію з етики та управління конфліктами ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»

Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.

1. Щодо проекту Положення про відділ забезпечення якості вищої освіти ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»

Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.

1. щодо затвердження Положення про визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та/або інформальній освіті.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. щодо затвердження Положення про порядок перезарахування (зарахування) навчальних дисциплін чи інших компонентів навчального плану

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. Щодо затвердження Положення про інформаційну систему «віртуальне навчальне середовище».

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. щодо затвердження Положення про процедуру розгляду заяв, скарг, пропозицій студентів.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. щодо затвердження Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. Про надання грифу навчальному посібнику «сучасні технології переробки птиці» (автори: Галух Б.і., Драчук У.Р., Басараб І.М., Коваль Г.М.).

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. Про надання грифу навчальному посібнику «Молочні консерви: технологія та обладнання» (автори: Наговська В.О., Гачак Ю.Р., Сливка Н.Б., Михайлицька О.Р.).

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. Про надання грифу навчально-методичному посібнику «Біологія клітини» (автори-укладачі – Шемедюк н.П., Костинюк А.К.).

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. Про надання грифу навчальному посібнику «Біологія клітини» (автор-укладач – Шемедюк н.П.).

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Двилюк І.В.

1. Щодо затвердження Положення про порядок заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

1. Про зміну теми дисертаційної роботи Романович Людмили Вікторівни

1. Різне.

Голова Вченої ради