У середу, 30 вересня 2020 р. о 14.00 хв. (7 аудиторія)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1.Обговорення і рекомендація до затвердження плану роботи Вченої ради на 2020/2021 навчальний рік.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
2.Про затвердження відсоткової кількості лаборантів по кафедрах.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.
3.Про розгляд проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених для участі у конкурсі за рахунок коштів державного бюджету.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.
4.Звіт про роботу НМР Університету.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.
5.Про розгляд проєктів положень:
- про практику;
- про практику за кордоном;
- про освітні програми у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.
6.Звіт про результати заліково-екзаменаційної сесії 2019/2020 навч. року.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.
7.Питання динаміки розвитку університету в розрізі освітніх програм та контингенту спеціальності.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

8.Про проект Положення про систему виявлення та запобігання академічному плагіату у ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького.
Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.
9.Про організацію роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Кульгавець Х. Ю.
10.Про розгляд та затвердження проєкту положень:
- про Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького;
- про комісію з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
11.Про рекомендацію щодо затвердження монографії Брезденя В. І. «Філософсько-правове дослідження екстремумів у професійній діяльності юриста».
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
12.Про висунення кандидатури претендента на здобуття премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для молодих учених і дослідників.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.
13.Щодо присвоєння вченого звання доцента Литвин Надії Антонівні, Бурковській Зоряні Євгенівні та Сливці Ірині Миколаївні.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
14.Про зміну теми дисертаційної роботи Кремпи Н. Ю.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
15.Про атестацію наукової роботи стипендіата, який отримує стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.
Доповідач: стипендіат Сливка Ірина Миколаївна.
16.Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Шевчук М. О.
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І.Я.
17.Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Єресько В. І. з метою присудження ступеня доктора філософії.
18.Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Воскобійник С. Я.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
19.Про затвердження назви бібліотеки ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького.
Доповідач: директор бібліотеки Луцик Л. О.
20.Про надання згоди забудовнику церкви на проїзд будівельного транспорту територією університету.
Доповідач: доцент Гривул Т. М.
19. Різне.

Голова вченої ради   професор        В. СТИБЕЛЬ