1. Підсумки наукової роботи та науково-технічної діяльності університету за 2020 рік та основні напрями і завдання на 2021 рік.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Щодо входження ВСП «Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ» в структуру ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького на правах відокремленого структурного підрозділу.

Доповідач: ректор Стибель В. В.

1. Звіт про роботу стипендіальної комісії у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: перший проректор Турко І. Б.

1. Щодо затвердження Положення про атестацію здобувачів освітньо-наукового рівня доктора філософії у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Висунення кандидата на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Звіт про виконання кошторису Університету у 2020 році та затвердження кошторису Університету на 2021 рік.

Доповідач: головний бухгалтер університету Демків М.І.

1. Щодо затвердження Положення про міжнародний навчально-практичний центр «Фахової підготовки спеціалістів анімалотерапії».

Доповідач: декан ФВГЕП проф. Пеленьо Р. А.

1. Про рекомендацію тем науково-дослідних робіт для державної реєстрації.

Доповідач: начальник НДЧ, доцент Щербатий А.Р.

1. Щодо присвоєння вченого звання доцента Чернушкіну Богдану Олеговичу, Лукащуку Богдану Олександровичу та Гордійчук Ларисі Миколаївні.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо затвердження Положення про порядок заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо прийняття рішення про видачу диплому доктора філософії Мартинишину В. П., Єреську В. І. та Халанії М. Р.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Івашків Ю. А.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Солтис М. П.

1. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Барило Є. О., Юськів Л. Л., Вислободської Г. П., Гутого Б. В., Васіва Р. О. та Харіва І. І.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо подання кандидатур на голів екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо зміни теми дисертаційної роботи Басараба Т. П.

1. Різне.

Голова Вченої ради,

член-кореспондент НААН України,

професор                                                                                 Володимир СТИБЕЛЬ