"Університет" для отримання технічної інформації (розширених електронних звітів щодо результатів перевірки запозичень) використовує Систему через інтерфейс користувача, доступний в мережі Інтернет на сайті Strikeplagiarism.com.
Алгоритм StrikePlagiarism.com шукає запозичення в різних джерелах:
- Глобальній мережі Інтернет (індексує більше 10 млрд. сайтів);
- Базах даних, зібраних в рамках міжуніверситетської програми обміну базами даних,
також закриті репозиторії українських університетів;
- База даних в яку входять наукові журнали індексовані в SCOPUS, EBSCO, SPRINGER
тощо.
Для інтеграції з OJS (Open Journal System) вам знадобиться корпоративний обліковий запис, завантажений плагін (доступний тут) і ключ API. Система працює на основі Saas (System as a Service), підтримує популярні системи LMS (Learning Management Systems), наприклад, Moodle, інтегрована з каталогом LDAP, має API і може одночасно бути використана інтерфейсом і системами LMS. Також навчили систему розпізнавати характер зв'язку речень в тексті, композицію тексту і слів окремо, тим самим навчили систему знаходити не тільки факти заміни місцями слів, а й заміну слів на синоніми, що у значній мірі дозволяє знаходити подібність за змістом! Система підкреслює змінені слова, а за допомогою спливаючого вікна показує як слово або фраза виглядали до редагування.