19 березня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у форматі онлайн. Відділення аграрних наук.

Polish 20210322 212954603 1

Голова журі: Дудчак І.П., к.вет.н., доцент кафедри хірургії ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Члени журі: Ваврисевич Я.С., к.б.н., доцент кафедри біологічної та загальної хімії ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького. Горбенко Н.Є., к.с.-г.н., доцент кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу НЛТУ України, Делеган І.І., к.с.-г.н., доцент кафедри лісівництва НЛТУ України.

З привітанням та побажанням перемоги учасникам виступив проректор з наукової роботи к.с.-г.н., доцент Федець О. М.

Наш університет представили учні гуртка «Основи ветеринарної медицини» під керівництвом старшої викладачки кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського, к.вет.н. Мирослави Змії, секція «Зоотехнія та ветеринарія»:

1. Солима Вероніка, учениця 10 класу ліцею №46 імені В. Чорновола: «Особливості деяких клінічних показників спортивних коней української верхової породи»;
  2. Уралова Оля, учениця 11 класу ЛДКСЗШ №3: «Вплив фізичного навантаження на морфофункціональні показники крові організму спортивних коней»;
  3. Змія Оля, учениця 9 класу СЗШ №32 м. Львова: «Сучасний стан конярства в Україні та перспективи його розвитку».

Спочатку відбувся постерний захист – індивідуальне спілкування учасників з журі щодо наукового апарату й процесу дослідження. А пізніше наукова конференція, під час якої було презентовано найбільш важливі результати дослідження перед журі та іншими учасниками секції.

Щиро вітаємо Уралову Олю з перемогою! Бажаємо достойно представити наукову роботу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Polish 20210322 213101570 1

Polish 20210322 213331339 1

Polish 20210322 213219731 1

Оголошення переможців і офіційне закриття конкурсу відбулося в неділю, 21 березня і є доступним для перегляду https://www.youtube.com/watch?v=PyG8i0-wArM

Допис підготували: Мирослава Змія, Ярослава Ваврисевич.