site

18 ТРАВНЯ  ВІДБУДЕТЬСЯ «12-Й ЯРМАРОК КАР’ЄРИ»

<< ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМУ ЯРМАРКУ КАР'ЄРИ >>

Підрозділ навчальної і виробничої практики
та сприяння працевлаштуванню випускників
організовує черговий «12-й Ярмарок кар’єри»

Це масштабна щорічна подія, під час якої студенти, аспіранти, випускники та усі учасники будуть знайомитися та переглядати публікації про компанії-учасників,

які ділитимуться інформацією про можливості розвитку та працевлаштування, проходження практик, стажування

Зважаючи на карантинні обмеження, цьогоріч «12-й Ярмарок кар’єри» відбуватиметься в онлайн форматі, проте він буде не менш насичений та активний:
ـ дискусії про ринок праці, компетенції майбутнього, працевлаштування та кар’єрне зростання для молоді;
ـ ярмарок вакансій (онлайн презентації компаній).

Якщо Ви – компанія, якій цікава співпраця із нашим університетом, а також прагнете залучити у свою команду молодих та активних працівників, то реєструйтеся та приєднуйтеся до участі у «12-му Ярмарку кар’єри»
<<Форма для реєстрації партнерів-учасників тут >>

Якщо Ти – студент, активний, цікавий та готовий до спілкування і розвитку, тоді тобі точно варто приєднатися до «12-го Ярмарку кар’єри», щоб бути у курсі усіх нових тенденцій на ринку праці.
Реєструйся та будь із нами! <<Форма для реєстрації студентів тут >>

Більше інформації про захід на фейсбук-сторінці, переглядай та переходь по даному посиланню – події «12-го Ярмарку кар’єри»

Маєте запитання чи пропозиції щодо участі, тоді пишіть:

Бажаємо усім здоров’я та успіхів
і до зустрічі на «12-му Ярмарку кар’єри!»