Вперше у День захисника України. 14.10.2021р., Профком студентів та аспірантів організовує виїзний захід з метою надання практичних навичок поведінки зі зброєю. Ведеться набір викладачів та студентів. Розшукуємо 15 викладачів та 15 студентів. Поки що є можливість вибору із 3 локацій ( дві - на відкритій місцевості, одна - у закритій будівлі). Збір учасників на локаціі – об 11:00.

Впродовж перших 1,5 год буде проводитися ознайомлення та навчання базовим основам захисту. Наступні 2 - 3 год усі учасники заходу матимуть можливість випробувати здобуті навички у формі командної гри у страйкбол (викладачі проти студентів ). Наприкінці усіх очікує обов’язковий пікнік. Попереджуємо про необхідність учасникам взяти з собою зручний одяг та взуття для гри.

Обов’язкова попередня реєстрація! (До 12 жовтня включно)