У четвер, 14 жовтня, Україна відзначає День захисників і захисниць України, 79-у річницю створення УПА та День українського козацтва. З цієї нагоди у ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького проведено низку заходів. Студенти університету написали листи-подяки воїнам і відео-ролик, які передані у зону бойових дій.

13 жовтня біля фігури Пресвятої Богородиці громада університету молилась Молебень до Богородиці за захисників України. На молитві був присутній волонтер Мар’ян Боднар, який допомагає бійцям 24-ї механізованої бригади. У своєму виступі волонтер закликав усіх допомагати воїнам не лише матеріально, але й духовно. А найголовніше не забувати, що іде війна і наша підтримка необхідна армії. Кожен лист, подяка, відео-звернення, поетичне слово підтримують на дусі наших Захисників.
Учасники молебеня запалили лампадки на вшанування пам’яті борців за незалежність України.