У четвер, 24 лютого 2022 р. о 14:30 хв. (5 аудиторія)

відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Про підсумки наукової роботи та науково-технічної діяльності Університету за 2021 рік та основні напрями і завдання на 2022 рік.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про затвердження Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення про присудження ступеня доктора філософії у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про затвердження Положення про електронний архів (інституційний репозитарій) Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про відкриття докторантури у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про рекомендацію тем науково-дослідних робіт для державної реєстрації.

Доповідач: начальник НДЧ Щербатий А. Р.

1. Звіт про виконання кошторису Університету у 2021 році та затвердження кошторису Університету на 2022 рік.

Доповідач: головний бухгалтер університету Демків М. І.

1. Про затвердження Положення про рекламний відділ Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: перший проректор Турко І. Б.

1. Організація підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних і педагогічних працівників інших закладів освіти у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: декан ФГРЗ Пеленьо Р. А.

1. Щодо присвоєння вченого звання доцента Череповській Тетяні Володимирівні.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Стибеля В. В., Данка М. М., Личука М. Г., Щербатого А. Р., Паскевич Г. А., Волошина Р. В., Голубцової М. В. та Дружбяка А. Й.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Про рекомендацію навчального посібника «Державна політика гуманітарної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні» (укладачі: Парубчак О. І., Радух Н. Б., Гринишин М. Г., Матвеєва М. П., Харечко Д. О., Демидко Д. Д.) до видання із грифом «Рекомендовано Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького».

Доповідач: голова видавничо-експертної комісії Смолінська О. Є.

Заступник голови Вченої ради,

доцент                                                   Ігор ТУРКО