EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


Згідно з Правилами прийому у 2018 році сільським коефіцієнтом можуть скористатися вступники, які зареєстровані у селах не менше двох років та в рік вступу здобули повну загальну середню освіту у школах, що знаходяться на території сіл. Сільський коефіцієнт збільшено для вступників на аграрні спеціальності. В нашому ЗВО для спеціальностей 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 207 «Водні біоресурси та аквакультура» сільський коефіцієнт дорівнює 1,05 , а на інші спеціальності 1,02.  

Вступники, які претендують на отримання сільського коефіцієнта, можуть окрім визначеної Довідки про реєстрацію місця проживання особи завантажувати в кабінет інші документи, що підтверджують термін їх реєстрації в селі. Це необхідно робити у випадку, коли фактичний термін реєстрації вступника в селі перевищує два роки, однак в реєстрі, на основі якого видається довідка, інформація про це відсутня.
Довідку та інші документи, що підтверджують реєстрацію в сільській місцевості потрібно завантажувати в електронний кабінет одним файлом.
Зразок довідки, що підтверджує право використання сільського коефіцієнта можна завантажити за посиланням >>Довідка. Форма 13.<<

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru