У п'ятницю, 28 жовтня 2022 р. о 12:30 хв. (актова зала)
відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Звіт за результатами перевірки Державної аудиторської служби України Західного офісу Держаудитслужби.
Доповідач: перший проректор, доц. Турко І. Б.

2. Звіт про результати літньої заліково-екзаменаційної сесії 2021/2022 н.р.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

3. Про підготовку до 2022-2023 навчального року.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

4. Положення про Порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Львівського національного університету

ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та надання їм академічної відпустки.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

5. Про затвердження Вимог до оформлення реферату дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук.
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О. М.

6. Рекомендація до друку колективної монографії Куявського університету у Влоцлавеку спільно з Львівським національний університетом ветеринарної
медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького на тему «TOPICAL ISSUES OF THE DEVELOPMENT OF VETERINARY MEDICINE AND BREEDING
TECHNOLOGIES».
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О. М.

7. Попередні підсумки набору вступників у 2022 році та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2023 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кіндрат О.В.

8. Про присвоєння вченого звання професора Жилі Миколі Івановичу та Музиці Віктору Павловичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

9. Про присвоєння вченого звання доцента Ковальській Лідії Миколаївні, Новікевич Ользі Томківні та Федоровичу Віталію Леонідовичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

10. Про проєкт Положення моніторингу якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації, доц.
Сусол Н. Я.

11. Про затвердження тем дисертаційних робіт доктора філософії аспірантів прийому 2022 р.
Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Сливка І. М.

12. Про особливості організації освітнього процесу в Університеті на 2022-2023 та навчальне навантаження професорсько-викладацького складу.
Доповідач: керівник навчально-методичного відділу, доц. Пенцак Т. Г.

13. Про призначення рецензентів та структурного підрозділу для проведення попередньої експертизи докторської дисертації Мельничука В. В.
Доповідач: доц. Леньо М. І.

14. Різне.

Голова Вченої ради,