Щиро вітаю вас та увесь колектив Львівського національного університету
ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького із Всесвітнім Днем науки!

Головною ідеєю цього міжнародного свята, заснованого за ініціативою ЮНЕСКО, стала необхідність щільнішої взаємодії між наукою й суспільством. Прогрес, розвиток технологій, зростання економіки та ріст добробуту людей не можливий сьогодні без впровадження новітніх технологій у всіх сучасних галузях та напрямках розвитку Людства. І це забезпечує копітка та самовіддана праця вчених, які експериментують, досліджують, відкривають і впроваджують щось нове та важливе для суспільного поступу.

Освіта і наука — дві нерозривні частини діяльності кожного європейського університету. І лише їх повноцінний розвиток гарантує високий рівень функціонування кожного закладу вищої освіти.

Я бажаю усім вченим нашого університету нових та цікавих наукових відкриттів, міжнародного визнання, здоров’я творити і жити заради благополуччя своїх родин, процвітання рідної Alma Mater та перемоги нашої держави!

Ректор, професор Володимир СТИБЕЛЬ