03

Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбулася робоча зустріч ректора з представниками Міністерства у справах ветеранів України. Обговорили подальшу співпрацю в рамках впровадження короткострокових курсів та можливостей навчання в магістратурі нашого університету ветеранів та членів їхніх сімей.

Керівники експертних груп Директорату громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Сергій Войчук, Альона Скорзова та провідний спеціаліст територіального відділу цього Міністерства у Львівській області Вікторія Рабада наголосили на тому, що в Україні передбачається близько 3 млн. ветеранів, для яких потрібно створити комфортні умови реінтеграції з військової служби в цивільне життя. Якісна освіта має бути в приорітеті після соціально-психологічної та медичної реабілітації ветеранів. Очікується підписання меморандуму про співпрацю та успішну реалізацію всіх проєктів.