Наприкінці року, який минає, ми як завжди, підбиваємо його підсумки. Ні повітряні тривоги, ні вибухи, ні планові чи аварійні відключення світла не зламали нас. Ми, навпаки, працювали ще наполегливіше і працюватимемо так надалі. Наша університетська родина бере активну участь у волонтерстві, наші працівники та студенти стали до лав непереможних ЗСУ. Усі ми, в різний спосіб, боремося за нашу незалежність і, стиснувши кулаки, прагнемо лише одного - Перемоги. Тож загадаймо в Новорічну ніч бажання, яке буде одне на всіх і яке неодмінно збудеться.

Від щирого серця зичу Вам здоров’я, сили духу, натхнення та добробуту. Нехай Новий рік і Різдвяна зірка принесуть у Ваші сім’ї затишок, добро та злагоду, а в Україну мир та процвітання.

З повагою,
Володимир СТИБЕЛЬ