У четвер, 30 березня 2023 р. о 14:30 год. (актова зала)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Вручення премії імені М. В. Косенка від доброчинного фонду «Перспективи розвитку ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького» студентам факультету ветеринарної медицини.

2. Про присвоєння вченого звання професора Лобойку Юрію Васильовичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

3. Про рекомендацію проф. Коструби А. М. та проф. Салати В. З. для участі у конкурсі на здобуття обласної премії для працівників наукових установ і закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році.
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О. М.

4. Звіт про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії 2022/2023 н.р.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І.В.

5. Про затвердження Положення про порядок визнання результатів навчання, отриманих у неформальній та/або інформальній освіті.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І.В.

6. Про затвердження навчально-методичного посібника Educational and methodological manual for conducting laboratory classes on special epizootology on infectious diseases common to several species of animals (за заг. ред. проф. Я. Кісери ; пер.: Я. Кісера, Ю. Мартинів, Т. Матвіїшин).
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І.В.

7. Про затвердження Положення про навчально-дослідну лабораторію «генетики та біотехнології» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І.В.

8. Про рекомендацію для державної реєстрації тем науково-дослідних робіт, які виконуються за кошти держбюджету.
Доповідач: начальник НДЧ, доц. Щербатий А.Р.

9. Щодо реорганізації кафедри історії України, економічної теорії та туризму та створення на її базі кафедри туризму та кафедри історії України та економічної теорії.
Доповідач: декан ФЕМ, доц. Гримак О. Я.

10. Про затвердження голів екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст в відокремленому структурному підрозділі «Рожищенський фаховий коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького» на 2023 рік.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

11. Різне.

Голова Вченої ради,